Mistrovství světa v rychlostní kanoistice – kajak muži

seznam na projektech Wikimedia

K-1 1000 mEditovat

První závod: 1938. Neuskutečněno: 1948. Obnoveno: 1950.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1938 Vaxholm Švédsko Karl Widmark (SWE) Německo (GER) Helmut Cämmerer Rakousko Gregor Hradetzky (AUT)
1950 Kodaň Švédsko Gert Fredriksson (SWE) Finsko Thorvald Strömberg (FIN) Švédsko Lars Petterson (SWE)
1954 Mâcon Švédsko Gert Fredriksson (SWE) Francie Louis Gantois (FRA) Maďarsko Ferenc Hatlaczky (HUN)
1958 Praha Německo Fritz Briel (GER) Maďarsko Ferenc Hatlaczky (HUN) Švédsko Gert Fredriksson (SWE)
1963 Jajce Dánsko Erik Hansen (DEN) Rumunsko Aurel Vernescu (ROU) Východní Německo Siegfried Rossberg (GDR)
1966 Východní Berlín Sovětský svaz Aleksandr Shaparenko (URS) Dánsko Erik Hansen (DEN) Maďarsko Imre Kemecsey (HUN)
1970 Kodaň Sovětský svaz Aleksandr Shaparenko (URS) Švédsko Lars Andersson (SWE) Polsko Grzegorz Śledziewski (POL)
1971 Bělehrad Polsko Grzegorz Śledziewski (POL) Švédsko Lars Andersson (SWE) Sovětský svaz Aleksandr Shaparenko (URS)
1973 Tampere Maďarsko Géza Csapó (HUN) Polsko Grzegorz Śledziewski (POL) Sovětský svaz Aleksandr Shaparenko (URS)
1974 Mexico City Maďarsko Géza Csapó (HUN) Polsko Grzegorz Śledziewski (POL) Itálie Oreste Perri (ITA)
1975 Bělehrad Itálie Oreste Perri (ITA)
Polsko Grzegorz Śledziewski (POL)
Nebyla udělena Východní Německo Rüdiger Helm (GDR)
1977 Sofia Rumunsko Vasile Dîba (ROU) Východní Německo Rüdiger Helm (GDR) Itálie Oreste Perri (ITA)
1978 Bělehrad Východní Německo Rüdiger Helm (GDR) Jugoslávie Milan Janić (YUG) Sovětský svaz Vitaliy Trukshin (URS)
1979 Duisburg Východní Německo Rüdiger Helm (GDR) Rumunsko Ion Bîrlădeanu (ROU) Československo Felix Masár (TCH)
1981 Nottingham Východní Německo Rüdiger Helm (GDR) Rumunsko Ion Bîrlădeanu (ROU) Norsko Einar Rasmussen (NOR)
1982 Bělehrad Východní Německo Rüdiger Helm (GDR) Nový Zéland Alan Thompson (NZL) Norsko Einar Rasmussen (NOR)
1983 Tampere Východní Německo Rüdiger Helm (GDR) Sovětský svaz Arturas Veta (URS) Nový Zéland Alan Thompson (NZL)
1985 Mechelen Maďarsko Ferenc Csipes (HUN) Východní Německo Heiko Zinke (GDR) Švédsko Kalle Sundqvist (SWE)
1986 Montreal Spojené království Jeremy West (GBR) Maďarsko Ferenc Csipes (HUN) Východní Německo Harry Nolte (GDR)
1987 Duisburg USA Greg Barton (USA) Maďarsko Ferenc Csipes (HUN) Norsko Morten Ivarsen (NOR)
1989 Plovdiv Maďarsko Zsolt Gyulay (HUN) Východní Německo Torsten Krentz (GDR) Švédsko Kalle Sundqvist (SWE)
1990 Poznań Norsko Knut Holmann (NOR) Polsko Maciej Freimut (POL) Francie Philippe Boccara (FRA)
1991 Paříž Norsko Knut Holmann (NOR) Maďarsko Ferenc Csipes (HUN) USA Greg Barton (USA)
1993 Kodaň Norsko Knut Holmann (NOR) Dánsko Thor Nielsen (DEN) Rumunsko Marin Popescu (ROU)
1994 Mexico City Austrálie Clint Robinson (AUS) Maďarsko Zsolt Borhi (HUN) Norsko Knut Holmann (NOR)
1995 Duisburg Norsko Knut Holmann (NOR) Austrálie Clint Robinson (AUS) Německo Lutz Liwowski (GER)
1997 Dartmouth Maďarsko Botond Storcz (HUN) Itálie Beniamino Bonomi (ITA) Norsko Knut Holmann (NOR)
1998 Szeged Německo Lutz Liwowski (GER) Norsko Knut Holmann (NOR) Argentina Javier Correa (ARG)
1999 Milan Německo Lutz Liwowski (GER) Norsko Knut Holmann (NOR) Dánsko Torsten Tranum (DEN)
2001 Poznań Francie Babak Amir-Tahmasseb (FRA) Argentina Javier Correa (ARG) Německo Lutz Liwowski (GER)
2002 Seville Norsko Eirik Verås Larsen (NOR) Argentina Javier Correa (ARG) Polsko Adam Seroczyński (POL)
2003 Gainesville Nový Zéland Ben Fouhy (NZL) Kanada Adam van Koeverden (CAN) Austrálie Nathan Baggaley (AUS)
2005 Záhřeb Norsko Eirik Verås Larsen (NOR) Kanada Adam van Koeverden (CAN) Austrálie Nathan Baggaley (AUS)
2006 Szeged Švédsko Markus Oscarsson (SWE) Spojené království Tim Brabants (GBR) Nový Zéland Ben Fouhy (NZL)
2007 Duisburg Spojené království Tim Brabants (GBR) Kanada Adam van Koeverden (CAN) Norsko Eirik Verås Larsen (NOR)
2009 Dartmouth Německo Max Hoff (GER) Švédsko Anders Gustafsson (SWE) Kanada Adam van Koeverden (CAN)
2010 Poznań Německo Max Hoff (GER) Spojené království Tim Brabants (GBR) Bělorusko Aleh Yurenia (BLR)
2011 Szeged Kanada Adam Van Koeverden (CAN) Švédsko Anders Gustafsson (SWE) Norsko Eirik Verås Larsen (NOR)
2013 Duisburg Německo Max Hoff (GER) Austrálie Ken Wallace (AUS) Maďarsko Bence Dombvári (HUN)
2014 Moskva Česko Josef Dostál (CZE) Bulharsko Miroslav Kirchev (BUL) Dánsko René Holten Poulsen (DEN)
2015 Milan Dánsko René Holten Poulsen (DEN) Česko Josef Dostál (CZE) Portugalsko Fernando Pimenta (POR)
2017 Račice Německo Tom Liebscher (GER) Portugalsko Fernando Pimenta (POR) Česko Josef Dostál (CZE)
2018 Montemor-o-Velho Portugalsko Fernando Pimenta (POR) Německo Max Rendschmidt (GER) Česko Josef Dostál (CZE)
2019 Szeged Maďarsko Bálint Kopasz (HUN) Česko Josef Dostál (CZE) Portugalsko Fernando Pimenta (POR)

K-1 10000 mEditovat

První závod: 1938. Neuskutečněno: 1948. Obnoveno: 1950. Discontinued: 1993. Folding appeared only in 1938.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1938 Vaxholm Švédsko Karl Widmark (SWE) Polsko Czesław Sobieraj (POL) Švédsko Egon Nilsson (SWE)
1938 Vaxholm (folding) Švédsko Arne Bogren (SWE) Maďarsko Kamill Balatoni (HUN) Německo (GER) Günter Nowatzki
1950 Kodaň Finsko Thorvald Strömberg (FIN) Švédsko Gert Fredriksson (SWE) Švédsko Arne Jansson (SWE)
1954 Mâcon Maďarsko Ferenc Hatlaczky (HUN) Československo Miloš Pech (TCH) Norsko Harald Eriksen (NOR)
1958 Praha Finsko Thorvald Strömberg (FIN) Československo Ladislav Čepčianský (TCH) Dánsko Vagn Schmidt (DEN)
1963 Jajce Německo Fritz Briel (GER) Švédsko Sven-Olav Sjödelius (SWE) Maďarsko Mihály Hesz (HUN)
1966 Východní Berlín Maďarsko Mihály Hesz (HUN) Sovětský svaz Vladimir Zemlyakov (URS) Německo Fritz Briel (GER)
1970 Kodaň Sovětský svaz Viktor Carev (URS) Dánsko Erik Hansen (DEN) Maďarsko Péter Völgyi (HUN)
1971 Bělehrad Sovětský svaz Viktor Carev (URS) Maďarsko Péter Völgyi (HUN) Německo Jochen Schneider (GER)
1973 Tampere Sovětský svaz Aleksandr Shaparenko (URS) Maďarsko Péter Völgyi (HUN) Dánsko Flemming Andersen (DEN)
1974 Mexico City Itálie Oreste Perri (ITA) Sovětský svaz Aleksandr Shaparenko (URS) Maďarsko Péter Völgyi (HUN)
1975 Bělehrad Itálie Oreste Perri (ITA) Německo Erich Pasch (GER) Polsko Kasimirz Nikin (POL)
1977 Sofia Itálie Oreste Perri (ITA) Maďarsko István Fábián (HUN) Sovětský svaz Nikolay Stepanenko (URS)
1978 Bělehrad Jugoslávie Milan Janić (YUG) Sovětský svaz Nikolay Stepanenko (URS) Maďarsko István Joós (HUN)
1979 Duisburg Jugoslávie Milan Janić (YUG) Norsko Einar Rasmussen (NOR) Sovětský svaz Nikolay Stepanenko (URS)
1981 Nottingham Norsko Einar Rasmussen (NOR) Jugoslávie Milan Janić (YUG) Maďarsko István Fábián (HUN)
1982 Bělehrad Jugoslávie Milan Janić (YUG) Norsko Einar Rasmussen (NOR) Sovětský svaz Nikolay Astapkovich (URS)
1983 Tampere Norsko Einar Rasmussen (NOR) Jugoslávie Milan Janić (YUG) Nizozemsko Rick Daman (NED)
1985 Mechelen USA Greg Barton (USA) Maďarsko László Nieberl (HUN) Nový Zéland Grant Bramwell (NZL)
1986 Montreal Maďarsko Ferenc Csipes (HUN) Francie Bernard Brégeon (FRA) Sovětský svaz Stanislav Boreyko (URS)
1987 Duisburg USA Greg Barton (USA) Československo Attila Szabó (TCH) Norsko Einar Rasmussen (NOR)
1989 Plovdiv Československo Attila Szabó (TCH) Sovětský svaz Stanislav Boreyko (URS) Portugalsko José Garcia (POR)
1990 Poznań Francie Philippe Boccara (FRA) USA Greg Barton (USA) Východní Německo Torsten Krentz (GDR)
1991 Paříž USA Greg Barton (USA) Itálie Beniamino Bonomi (ITA) Norsko Morten Ivarsen (NOR)
1993 Kodaň Dánsko Thor Nielsen (DEN) Norsko Knut Holmann (NOR) Slovensko Attila Szabó (SVK)

K-2 1000 mEditovat

První závod: 1938. Neuskutečněno: 1948. Obnoveno: 1950.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1938 Vaxholm Helmut Triebe
Hans Eberle
Germany Germany
Kurt Bodo
Hans Berglund
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Poul Larsen
Vagin Jørgensen
DánskoDánsko Dánsko
1950 Kodaň Lars Glasser
Ingemar Hedberg
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Ivar Matthisen
Knut Østby
NorskoNorsko Norsko
Piet Bakker
Harri Kooistra
NizozemskoNizozemsko Nizozemsko
1954 Mâcon István Mészáros
György Mészáros
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Michel Scheurer
Gustav Schmidt
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
Helmut Nuller
Günter Krammer
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1958 Praha Henri Verbrugghe
Germain van der Moere
BelgieBelgie Belgie
Yevgeny Yatsinenko
Ivan Golovatzhev
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Mikhail Kaleeste
Anatoliy Demitkov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1963 Jajce Vasilie Nicoarǎ
Haralambie Ivanov
RumunskoRumunsko Rumunsko
Wolfgang Lange
Dieter Krause
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Nikolay Zhushikov
Anatoli Grishin
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1966 Východní Berlín Aleksandr Shaparenko
Yuiry Zhetchenko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Aurel Vernescu
Atanase Sciotnic
RumunskoRumunsko Rumunsko
Ferenc Cseh
Endre Hazsik
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1970 Kodaň Gerhard Seibold
Günther Pfaff
RakouskoRakousko Rakousko
Lars Andersson
Rolf Peterson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Klaus-Peter Ebeling
Joachim Mattern
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1971 Bělehrad Reiner Kurth
Alexander Slatnow
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Gerhard Seibold
Günther Pfaff
RakouskoRakousko Rakousko
Costel Coşniţă
Vasilie Simiocenco
RumunskoRumunsko Rumunsko
1973 Tampere József Deme
János Rátkai
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ion Dragulsci
Ernst Pavel
RumunskoRumunsko Rumunsko
Herbert Laabs
Joachim Mattern
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1974 Mexico City Zoltán Bakó
István Szabó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Vladimir Kozubin
Mikhail Afanasiyev
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Volkmar Thiede
Rüdiger Helm
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1975 Bělehrad Alexandre Slatnow
Gerhard Rummel
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Larion Serghei
Policarp Malîhin
RumunskoRumunsko Rumunsko
József Deme
János Rátkai
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1977 Sofia Zoltán Bakó
István Szabó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Bernd Olbricht
Joachim Mattern
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Vladimir Romanovskiy
Sergey Nagomy
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1978 Bělehrad Sergey Zhuchray
Vladimir Trainikov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Einar Rasmussen
Olaf Søyland
NorskoNorsko Norsko
Zoltán Bakó
István Szabó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1979 Duisburg Einar Rasmussen
Olaf Søyland
NorskoNorsko Norsko
Zoltán Bakó
István Szabó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Sergey Zhuchray
Vladimir Trainikov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1981 Nottingham Vladimir Parfenovich
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Bernd Fleckeisen
Frank Fischer
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Waldemar Merk
Daniel Wełna
PolskoPolsko Polsko
1982 Bělehrad Vladimir Parfenovich
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Alwyn Morris
Hugh Fisher
KanadaKanada Kanada
Luis Gregorio Ramos
Herminio Rodriguez
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
1983 Tampere Frank Fischer
André Wohllebe
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Vladimir Parfenovich
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Werner Bachmayer
Wolfgang Hartl
RakouskoRakousko Rakousko
1985 Mechelen Pascal Boucherit
Philippe Boccara
FrancieFrancie Francie
Viktor Pusev
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Don Brien
Colin Shaw
KanadaKanada Kanada
1986 Montreal Daniel Stoian
Angelin Velea
RumunskoRumunsko Rumunsko
André Wohllebe
Frank Fischer
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Kerry Grant
Steve Wood
AustrálieAustrálie Austrálie
1987 Duisburg Ian Ferguson
Paul MacDonald
Nový ZélandNový Zéland Nový Zéland
Philippe Boccara
Pascal Boucherit
FrancieFrancie Francie
Thomas Gähme
Thomas Vaske
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1989 Plovdiv Kay Bluhm
Torsten Gutsche
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Vladimir Bobrezhov
Arturas Veta
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Attila Androvicz
Zoltán Berkes
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1990 Poznań Kay Bluhm
Torsten Gutsche
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Vladimir Bobrezhov
Arturas Veta
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Gábor Szabó
Béla Petrovics
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1991 Paříž Kay Bluhm
Torsten Gutsche
NěmeckoNěmecko Německo
Juan José Roman
Juan Manuel Sánchez
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
Akos Angyal
Béla Petrovics
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1993 Kodaň Kay Bluhm
Torsten Gutsche
NěmeckoNěmecko Německo
Antonio Rossi
Daniele Scarpa
ItálieItálie Itálie
Kalle Sundqvist
Hans Olsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1994 Mexico City Jesper Staal
Thor Nielsen
DánskoDánsko Dánsko
Antonio Rossi
Daniele Scarpa
ItálieItálie Itálie
István Beé
István Szijarto
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1995 Duisburg Antonio Rossi
Daniele Scarpa
ItálieItálie Itálie
Kay Bluhm
Torsten Gutsche
NěmeckoNěmecko Německo
Grzegorz Kołowicz
Dariusz Białkowski
PolskoPolsko Polsko
1997 Dartmouth Antonio Rossi
Luca Negri
ItálieItálie Itálie
Jesper Staal
Thomas Holm Jakobsen
DánskoDánsko Dánsko
Grzegorz Kołowicz
Dariusz Białkowski
PolskoPolsko Polsko
1998 Szeged Antonio Rossi
Luca Negri
ItálieItálie Itálie
Mićo Janić
Stjepan Janić
JugoslávieJugoslávie Jugoslávie
Attila Adám
Krisztián Veréb
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1999 Milan Michal Riszdorfer
Juraj Bača
SlovenskoSlovensko Slovensko
Marek Twardowski
Adam Wysocki
PolskoPolsko Polsko
Jan Schäfer
Olaf Winter
NěmeckoNěmecko Německo
2001 Poznań Eirik Verås Larsen
Nils Fjeldheim
NorskoNorsko Norsko
Krisztián Bártfai
Krisztián Veréb
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Marc Westphalen
Marco Herszel
NěmeckoNěmecko Německo
2002 Seville Markus Oscarsson
Henrik Nilsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Eirik Verås Larsen
Nils Fjeldheim
NorskoNorsko Norsko
Ákos Vereckei
Krisztián Veréb
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
2003 Gainesville Markus Oscarsson
Henrik Nilsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Bob Maesen
Wouter D'Haene
BelgieBelgie Belgie
Tim Huth
Marco Herszel
NěmeckoNěmecko Německo
2005 Záhřeb Roland Kökény
Gábor Kucsera
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Andreas Ihle
Marco Herszel
NěmeckoNěmecko Německo
Mattis Næss
Jacob Norenberg
NorskoNorsko Norsko
2006 Szeged Gábor Kucsera
Zoltán Kammerer
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Rupert Wagner
Andreas Ihle
NěmeckoNěmecko Německo
Tomasz Górski
Adam Seroczyński
PolskoPolsko Polsko
2007 Duisburg Philippe Colin
Cyrille Carré
FrancieFrancie Francie
Adam Seroczyński
Mariusz Kujawski
PolskoPolsko Polsko
Gábor Kucsera
Zoltán Kammerer
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
2009 Dartmouth Emilio Merchan
Diego Cosgaya
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
David Smith
Luke Morrison
AustrálieAustrálie Austrálie
Reiner Torres
Carlos Montalvo
KubaKuba Kuba
2010 Poznań Martin Hollstein
Andreas Ihle
NěmeckoNěmecko Německo
Zoltán Kammerer
Ákos Vereckei
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ilya Medvedev
Anton Ryakhov
RuskoRusko Rusko
2011 Szeged Peter Gelle
Erik Vlček
SlovenskoSlovensko Slovensko
Markus Oscarsson
Henrik Nilsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Vitaly Yurchenko
Vasily Pogrebn
RuskoRusko Rusko
2013 Duisburg Max Rendschmidt
Marcus Gross
NěmeckoNěmecko Německo
Pavel Miadzvedzeu
Aleh Yurenia
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Rudolf Dombi
Roland Kökény
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
2014 Moskva Erik Vlček
Juraj Tarr
SlovenskoSlovensko Slovensko
Ken Wallace
Lachlan Tame
AustrálieAustrálie Austrálie
Marko Tomićević
Vladimir Torubarov
SrbskoSrbsko Srbsko
2015 Milan Max Rendschmidt
Marcus Gross
NěmeckoNěmecko Německo
Ken Wallace
Lachlan Tame
AustrálieAustrálie Austrálie
Marko Tomićević
Milenko Zorić
SrbskoSrbsko Srbsko
2017 Račice Milenko Zorić
Marko Tomićević
SrbskoSrbsko Srbsko
Peter Gelle
Adam Botek
SlovenskoSlovensko Slovensko
Daniel Havel
Jakub Špicar
ČeskoČesko Česko
2018 Montemor-o-Velho Max Hoff
Marcus Gross
NěmeckoNěmecko Německo
Francisco Cubelos
Íñigo Peña
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
Marko Tomićević
Milenko Zorić
SrbskoSrbsko Srbsko
2019 Szeged Max Hoff
Jacob Schopf
NěmeckoNěmecko Německo
Francisco Cubelos
Íñigo Peña
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
Cyrille Carré
Étienne Hubert
FrancieFrancie Francie

K-2 10000 mEditovat

První závod: 1938. Neuskutečněno: 1948. Obnoveno: 1950. Discontinued: 1993. Folding kayak only appeared in 1938.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1938 Vaxholm Gunnar Johansson
Berndt Berndtsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Helmut Triebe
Hans Eberle
Německo (GER)
Adolf Kainz
Karl Maurer
Německo (GER)
1938 Vaxholm (folding) Carl-Gustav Hellstrandt
Erik Helsvik
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Sven Johansson
Erik Bladström
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Kurt Kreh
Johann Fuchs
Německo (GER)
1950 Kodaň Gunnar Åkerlund
Hans Wetterström
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Svend Frømming
Ingvard Nørregaard
DánskoDánsko Dánsko
Karl-Erick Björk
Per-Olav Olsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1954 Mâcon Max Raub
Herbert Wiedermann
RakouskoRakousko Rakousko
Sigvard Johansson
Rolf Fjellmann
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Ernst Steinhauer
Helmuth Stocker
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1958 Praha János Urányi
László Fábián
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Heinz Ackers
Wilhelm Schlüssel
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
Helmuth Stocker
Franz Teidl
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1963 Jajce László Fábián
István Timár
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Tord Sahlén
Tyrone Ferm
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Erich Suhrbier
Siegfred Brzoska
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1966 Východní Berlín Imre Szöllősi
László Fábián
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Egil Søby
Jan Johansen
NorskoNorsko Norsko
Pavel Kvasil
František Švec
ČeskoslovenskoČeskoslovensko Československo
1970 Kodaň Konstantin Kostenko
Vyacheslav Kononov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Imre Szöllősi
Vilmos Nagy
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Costel Coşniţă
Vasilie Simiocenco
RumunskoRumunsko Rumunsko
1971 Bělehrad Konstantin Kostenko
Vyacheslav Kononov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Egil Søby
Jan Johansen
NorskoNorsko Norsko
Antrop Varabiev
Emilian Zahara
RumunskoRumunsko Rumunsko
1973 Tampere Zoltán Bakó
Géza Csapó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ion Terente
Antrop Varabiev
RumunskoRumunsko Rumunsko
Jos Broeckx
Paul Stinckens
BelgieBelgie Belgie
1974 Mexico City Antrop Varabiev
Ion Terente
RumunskoRumunsko Rumunsko
Jos Broeckx
Paul Stinckens
BelgieBelgie Belgie
Konstantin Kostenko
Vyacheslav Kononov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1975 Bělehrad Zoltán Bakó
István Szabó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Danio Merli
Giorgio Sbruzzi
ItálieItálie Itálie
Valeriy Zhemeza
Petras Shurskas
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1977 Sofia Petras Shurskas
Anatoliy Korolkov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Zoltán Bakó
István Szabó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Nicolae Tico
Cuprian Macarencu
RumunskoRumunsko Rumunsko
1978 Bělehrad Zoltán Bakó
István Szabó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Alain Lebas
Jean-Paul Hanquier
FrancieFrancie Francie
Nicuşor Eşanu
Grigore Constantin
RumunskoRumunsko Rumunsko
1979 Duisburg Nicuşor Eşanu
Ion Bîrlădeanu
RumunskoRumunsko Rumunsko
Nikolay Astapkovich
Viktor Bukanov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Herminio Rodriguez
Luis Gregorio Ramos
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
1981 Nottingham Nikolay Astapkovich
Vladimir Romanovskiy
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
István Szabó
István Joós
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ion Bîrlădeanu
Nicuşor Eşanu
RumunskoRumunsko Rumunsko
1982 Bělehrad Bernard Brégeon
Patrick Lefoulon
FrancieFrancie Francie
Ron Stevens
Gert Jan Lebbink
NizozemskoNizozemsko Nizozemsko
István Szabó
István Tóth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1983 Tampere Stephen Jackson
Alain Williams
Spojené královstvíSpojené království Spojené království
István Szabó
István Tóth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Bengt Andersson
Karl-Axel Sundqvist
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1985 Mechelen Mikael Berger
Conny Edholm
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
István Szabó
István Tóth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Francesco Uberti
Daniele Scarpa
ItálieItálie Itálie
1986 Montreal Gábor Kulcsár
László Gindl
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Sergey Korneyevez
Viktor Detkovskiy
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Daniel Stoian
Angelin Velea
RumunskoRumunsko Rumunsko
1987 Duisburg Philippe Boccara
Pascal Boucherit
FrancieFrancie Francie
Thor Nielsen
Lars Koch
DánskoDánsko Dánsko
Ferenc Csipes
Sándor Hódosi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1989 Plovdiv Attila Ábrahám
Sándor Hódosi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Grayson Burne
Ivan Lawler
Spojené královstvíSpojené království Spojené království
Vladimir Gordilley
Gennadiy Vassilenko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1990 Poznań Grayson Burne
Ivan Lawler
Spojené královstvíSpojené království Spojené království
Ian Ferguson
Paul MacDonald
Nový ZélandNový Zéland Nový Zéland
Boris Danilov
Vladimir Mozeiko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1991 Paříž Philippe Boccara
Pascal Boucherit
FrancieFrancie Francie
Kay Bluhm
Torsten Gutsche
NěmeckoNěmecko Německo
Róbert Erban
Juraj Kadnár
ČeskoslovenskoČeskoslovensko Československo
1993 Kodaň Zsolt Borhi
Attila Ábrahám
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Kalle Sundqvist
Hans Olsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Torgeir Toppe
Peter Ribe
NorskoNorsko Norsko

K-4 1000 mEditovat

První závod: 1938. This is one of only two events held at every championships.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1938 Vaxholm Ernst Kube
Heini Brüggemann
Ernst Strathmann
Heine Strathmann
Německo (GER)
Hans Rein
Josef Reidel
Albert Schorn
Karl Aulenbach
Německo (GER)
Roland Karlsson
Göte Carlsson
Gunnar Johansson
Berndt Berndtsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1948 London Hans Berglund
Lennart Klingström
Gunnar Åkerlund
Hans Wetterström
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Herbert Klepp
Paul Felinger
Walter Piemann
Alfred Umgeher
RakouskoRakousko Rakousko
Ludvík Klíma
Karel Lomecký
Ota Kroutil
Miloš Pech
ČeskoslovenskoČeskoslovensko Československo
1950 Kodaň Einar Pihl
Hans Eriksson
Lars Pettersson
Berndt Häppling
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Gunnar Åkerlund
Ebbe Frick
Sven-Olaf Sjödelius
Hans Wetterström
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Herbert Klepp
Walter Frühwirth
Hans Ortner
Paul Felinger
RakouskoRakousko Rakousko
1954 Mâcon Imre Vagyóczki
László Kovács
László Nagy
Zoltán Szigeti
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Einar Pihl
Ebbe Frick
Ragnar Heurlin
Stig Andersson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Maurice Graffen
Marcel Renaud
Louis Gantois
Robert Enteric
FrancieFrancie Francie
1958 Praha Michel Scheuer
Georg Lietz
Gustav Schmidt
Theodor Kleine
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
György Mészáros
József Pehl
András Szente
János Petroczy
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Mikhail Kaleeste
Igor Pisaryev
Anatoliy Trozhenkov
Anatoliy Demitkov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1963 Jajce Günter Perleberg
Dieter Krause
Siegfried Rossberg
Wolfgang Lange
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Nicolae Artimov
Andrei Contolenco
Haralambie Ivanov
Vasilie Nicoarǎ
RumunskoRumunsko Rumunsko
Aleksandr Trifonov
Igor Safonov
Nikolay Konnikov
Vyacheslav Vinnik
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1966 Východní Berlín Atanase Sciotnic
Mihai Ţurcaş
Haralambie Ivanov
Anton Calenic
RumunskoRumunsko Rumunsko
Günther Pfaff
Kurt Lindlgruber
Helmut Hediger
Gerhard Seibold
RakouskoRakousko Rakousko
Aleksandr Shaparenko
Yuiry Zhetchenko
Volodymyr Morozov
Georgiy Karyuchin
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1970 Kodaň Yuriy Filatov
Valeriy Didenko
Yuiry Zhetchenko
Volodymyr Morozov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Uwe Will
Eduard Augustin
Klaus-Peter Ebeling
Joachim Mattern
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
István Szabó
Peter Várhelyi
Csaba Giczi
István Timár
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1971 Bělehrad Yuriy Filatov
Volodymyr Morozov
Yuiry Zhetchenko
Valeriy Didenko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Hans-Erick Pasch
Rainer Hennes
Rudolf Blass
Eberhard Fischer
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
István Szabó
Peter Várhelyi
Zoltán Bakó
Géza Csapó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1973 Tampere József Deme
János Rátkai
Csongor Vargha
Csaba Giczi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Yuriy Filatov
Volodymyr Morozov
Nikolay Gogol
Valeriy Didenko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Norbert Paschke
Peter Korsch
Jürgen Lehnert
Harald Marg
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1974 Mexico City Herbert Laabs
Ulrich Hellige
Jürgen Lehnert
Bernd Duvigneau
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Yuriy Filatov
Aleksandr Degtyarov
Aleksandr Kuprikov
Nikolay Astapkovich
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
József Deme
János Rátkai
Csongor Vargha
Csaba Giczi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1975 Bělehrad Herminio Rodriguez
José María Esteban
José Ramón López
Luis Gregario Ramos
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
Herbert Laabs
Gerhard Rummel
Rüdiger Helm
Harald Marg
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
István Szabó
Zoltán Bakó
József Deme
János Rátkai
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1977 Sofia Ryszard Oborski
Daniel Wełna
Grzegorz Kołtan
Henryk Budzicz
PolskoPolsko Polsko
Aleksandr Shaparenko
Volodymyr Morozov
Sergey Nikolskiy
Aleksandr Avdeyev
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Herminio Rodriguez
José María Esteban
José Ramón López
Luis Gregario Ramos
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
1978 Bělehrad Bernd Olbricht
Bernd Duvigneau
Rüdiger Helm
Harald Marg
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Nicuşor Eşanu
Ion Bîrlădeanu
Mihail Zafiu
Alexandru Giura
RumunskoRumunsko Rumunsko
Herminio Rodriguez
José María Esteban
José Ramón López
Luis Gregario Ramos
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
1979 Duisburg Bernd Duvigneau
Rüdiger Helm
Harald Marg
Bernd Olbricht
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Ryszard Oborski
Daniel Wełna
Grzegorz Kołtan
Grzegorz Śledziewski
PolskoPolsko Polsko
Aleksandr Shaparenko
Sergey Nagomy
Aleksandr Avdeyev
Ionas Sautra
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1981 Nottingham Rüdiger Helm
Frank-Peter Bischof
Peter Hempel
Harald Marg
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Sergey Kolokolov
Aleksandr Volkovskiy
Aleksandr Yermilov
Nikolay Baranov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Matthais Seack
Andreas Flunker
Frank Renner
Oliver Seack
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1982 Bělehrad Per-Inge Bengtsson
Lars-Erik Möberg
Thomas Ohlsson
Bengt Andersson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Frank-Peter Bischof
Peter Hempel
Rüdiger Helm
Harald Marg
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Matthais Seack
Oliver Seack
Frank Renner
Bernd Hessel
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1983 Tampere Ionel Constantin
Nicolae Fedosel
Ionel Letcae
Angelin Velea
RumunskoRumunsko Rumunsko
Andreas Stähle
Peter Hempel
Rüdiger Helm
Harald Marg
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Sergey Kolokolov
Sergey Zhuchray
Arturas Veta
Aleksandr Vodovatov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1985 Mechelen Per-Inge Bengtsson
Lars-Erik Möberg
Karl-Axel Sundqvist
Bengt Andersson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Aleksandr Myzgin
Igor Gaidamaka
Arturas Veta
Aleksandr Vodovatov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
André Wohllebe
Frank Fischer
Peter Hempel
Heiko Zinke
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1986 Montreal Ferenc Csipes
Zsolt Gyulay
László Fidel
Zoltán Kovács
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Guido Behling
Hans-Jörg Bliesener
Jens Fiedler
Thomas Vaske
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Robert Chwialkoski
Kazimierz Krzyżański
Grzegorz Krawców
Wojciech Kurpiewski
PolskoPolsko Polsko
1987 Duisburg Zsolt Gyulay
Ferenc Csipes
László Fidel
Zoltán Kovács
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Per-Inge Bengtsson
Lars-Erik Möberg
Karl-Axel Sundqvist
Bengt Andersson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Aleksandr Matushenko
Sergey Kirsanov
Arturas Veta
Viktor Denisov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1989 Plovdiv Ferenc Csipes
Attila Ábrahám
Zsolt Gyulay
Sándor Hódosi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Robert Chwialkoski
Maciej Freimut
Grzegorz Krawców
Wojciech Kurpiewski
PolskoPolsko Polsko
Guido Behling
Torsten Krentz
Thomas Vaske
André Wohllebe
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1990 Poznań Attila Ábrahám
Ferenc Csipes
László Fidel
Zsolt Gyulay
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Sergey Kaleshink
Sergey Kirsanov
Aleksandr Matushenko
Anatoliy Tishchenko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Kay Bluhm
Torsten Gutsche
Torsten Krentz
André Wohllebe
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1991 Paříž Attila Ábrahám
Ferenc Csipes
László Fidel
Zsolt Gyulay
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Detlef Hofmann
Oliver Kegel
Thomas Reineck
André Wohllebe
NěmeckoNěmecko Německo
Karol Becker
Richard Botio
Karel Hrudik
Michael Matus
ČeskoslovenskoČeskoslovensko Československo
1993 Kodaň Thomas Reineck
Oliver Kegel
André Wohllebe
Mario van Appen
NěmeckoNěmecko Německo
Zsolt Gyulay
Zsolt Borhi
Gábor Horváth
Attila Ábrahám
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Viktor Denisov
Anatoliy Tishchenko
Aleksandr Ivanik
Oleg Gorobiy
RuskoRusko Rusko
1994 Mexico City Viktor Denisov
Anatoliy Tishchenko
Aleksandr Ivanik
Oleg Gorobiy
RuskoRusko Rusko
Piotr Markiewicz
Grzegorz Kotowicz
Adam Wysocki
Marek Witkowski
PolskoPolsko Polsko
Thomas Reineck
Oliver Kegel
André Wohllebe
Mario van Appen
NěmeckoNěmecko Německo
1995 Duisburg Detlef Hofmann
Rene Pflugmacher
Thomas Reineck
Mark Zabel
NěmeckoNěmecko Německo
Zsolt Gyulay
Attila Ábrahám
Krisztián Bártafai
Gábor Szabó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Grzegorz Kotowicz
Marek Witkowski
Grzegorz Kaleta
Dariusz Białkowski
PolskoPolsko Polsko
1997 Dartmouth Torsten Gutsche
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
NěmeckoNěmecko Německo
Botond Storcz
Zoltán Antal
Gábor Szabó
Márton Bauer
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ross Chaffer
Brian Marton
Peter Scott
Adam Dean
AustrálieAustrálie Austrálie
1998 Szeged Torsten Gutsche
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
NěmeckoNěmecko Německo
Botond Storcz
Krisztián Bártafai
Zsolt Szádoszki
Márton Bauer
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Anatoliy Tishchenko
Sergey Verlin
Georgiy Tsyboulinikov
Aleksandr Ivannik
RuskoRusko Rusko
1999 Milan Zoltán Kammerer
Botond Storcz
Ákos Vereckei
Gábor Horváth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Torsten Gutsche
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
NěmeckoNěmecko Německo
Sorin Petcu
Vasile Curuzan
Marian Sîrbu
Romică Şerban
RumunskoRumunsko Rumunsko
2001 Poznań Andreas Ihle
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
NěmeckoNěmecko Německo
Zoltán Kammerer
Botond Storcz
Roland Kökény
Gábor Horváth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Roman Zaroubin
Aleksandr Ivannik
Denys Tourtchenkov
Oleg Gorobiy
RuskoRusko Rusko
2002 Seville Richard Riszdorfer
Michal Riszdorfer
Erik Vlček
Juraj Bača
SlovenskoSlovensko Slovensko
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
Andreas Ihle
NěmeckoNěmecko Německo
Petar Merkov
Milko Kasanov
Ivan Hristov
Yordan Yordanov
BulharskoBulharsko Bulharsko
2003 Gainesville Richard Riszdorfer
Michal Riszdorfer
Erik Vlček
Juraj Bača
SlovenskoSlovensko Slovensko
Zoltán Kammerer
Ákos Vereckei
Roland Kökény
Krisztián Veréb
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Andreas Ihle
Mark Zabel
Björn Bach
Stefan Ulm
NěmeckoNěmecko Německo
2005 Záhřeb Lutz Altepost
Norman Bröckl
Björn Bach
Arnd Goldschmidt
NěmeckoNěmecko Německo
Michael Riszdorfer
Richard Riszdorfer
Erik Vlček
Róbert Erban
SlovenskoSlovensko Slovensko
Paweł Baumann
Marek Twardowski
Adam Wysocki
Przemyslaw Gawrych
PolskoPolsko Polsko
2006 Szeged Ákos Vereckei
Roland Kökény
Lajos Gyökös
Gábor Horváth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Marek Twardowski
Tomasz Mendelski
Paweł Baumann
Adam Wysocki
PolskoPolsko Polsko
Vadzim Makhneu
Dziamyan Turhyn
Aleksey Abalmasov
Raman Piatrushenka
BěloruskoBělorusko Bělorusko
2007 Duisburg Lutz Altepost
Norman Bröckl
Marco Herszel
Björn Goldschmidt
NěmeckoNěmecko Německo
Marek Twardowski
Tomasz Mendelski
Paweł Baumann
Adam Wysocki
PolskoPolsko Polsko
Richard Riszdorfer
Michal Riszdorfer
Erik Vlček
Juraj Tarr
SlovenskoSlovensko Slovensko
2009 Dartmouth Aleksey Abalmasov
Artur Litvinchuk
Vadzim Makhneu
Raman Piatrushenka
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Guillaume Burger
Vincent Lecrubier
Philippe Colin
Sébastien Jouve
FrancieFrancie Francie
Richard Riszdorfer
Michal Riszdorfer
Erik Vlček
Juraj Tarr
SlovenskoSlovensko Slovensko
2010 Poznań Arnaud Hybois
Étienne Hubert
Sébastien Jouve
Philippe Colin
FrancieFrancie Francie
Raman Piatrushenka
Aliaksei Abalmasau
Artur Litvinchuk
Vadzim Makhneu
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Ondřej Horský
Jan Souček
Daniel Havel
Jan Štěrba
ČeskoČesko Česko
2011 Szeged Norman Broeckl
Robert Gleinert
Max Hoff
Paul Mittelstedt
NěmeckoNěmecko Německo
Jacob Clear
Murray Stewart
David Smith
Tate Smith
AustrálieAustrálie Austrálie
Ilya Medvedev
Anton Vasilev
Anton Ryakhov
Oleg Zhestkov
RuskoRusko Rusko
2013 Duisburg Vitaly Yurchenko
Vasily Pogreban
Anton Vasilev
Oleg Zhestkov
RuskoRusko Rusko
Daniel Havel
Lukáš Trefil
Josef Dostál
Jan Štěrba
ČeskoČesko Česko
Tate Smith
David Smith
Murray Stewart
Jacob Clear
AustrálieAustrálie Austrálie
2014 Moskva Daniel Havel
Lukáš Trefil
Josef Dostál
Jan Štěrba
ČeskoČesko Česko
Fernando Pimenta
João Ribeiro
Emanuel Silva
David Fernandes
PortugalskoPortugalsko Portugalsko
Zoltán Kammerer
Dávid Tóth
Tamás Kulifai
Dániel Pauman
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
2015 Milan Denis Myšák
Erik Vlček
Juraj Tarr
Tibor Linka
SlovenskoSlovensko Slovensko
Zoltán Kammerer
Dávid Tóth
Tamás Kulifai
Dániel Pauman
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Daniel Havel
Lukáš Trefil
Josef Dostál
Jan Štěrba
ČeskoČesko Česko
2017 Račice Kenny Wallace
Jordan Wood
Riley Fitzsimmons
Murray Stewart
AustrálieAustrálie Austrálie
Zoltán Kammerer
Daniel Paulman
Dávid Tóth
Benjámin Ceiner
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Kai Spenner
Lukas Reuschenbach
Kostja Stroinski
Tamas Cecso
NěmeckoNěmecko Německo
2018 Montemor-o-Velho Tamas Gecsö
Jakob Thordsen
Jacob Schopf
Lukas Reuschenbach
NěmeckoNěmecko Německo
Samuel Baláž
Juraj Tarr
Erik Vlček
Gábor Jakubík
SlovenskoSlovensko Slovensko
Francisco Cubelos
Rubén Millán
Pelayo Roza
Íñigo Peña
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
2019 Szeged Lukas Reuschenbach
Felix Frank
Jakob Thordsen
Tobias-Pascal Schultz
NěmeckoNěmecko Německo
Vasily Pogreban
Aleksei Vostrikov
Oleg Siniavin
Igor Kalashnikov
RuskoRusko Rusko
Gábor Jakubík
Juraj Tarr
Denis Myšák
Ákos Gacsal
SlovenskoSlovensko Slovensko

K-1 500 mEditovat

První závod: 1948.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1948 London Švédsko Gert Fredriksson (SWE) Švédsko Lars Glasser (SWE) Dánsko Poul Agger (DEN)
1950 Kodaň Dánsko Johan Kobberup (DEN) Švédsko Lennart Klingström (SWE) Dánsko Andreas Lind (DEN)
1954 Mâcon Švédsko Gert Fredriksson (SWE) Německo Meinrad Mittenberger (GER) Rumunsko Mircea Anastasescu (ROU)
1958 Praha Polsko Stefan Kapłaniak (POL) Švédsko Gert Fredriksson (SWE) Východní Německo Dieter Krause (GDR)
1963 Jajce Rumunsko Aurel Vernescu (ROU) Dánsko Erik Hansen (DEN) Maďarsko Kálmán Kovács (HUN)
1966 Východní Berlín Rumunsko Aurel Vernescu (ROU) Dánsko Erik Hansen (DEN) Nizozemsko Paul Hoekstra (NED)
1970 Kodaň Sovětský svaz Anatoliy Tischenko (URS) Polsko Grzegorz Śledziewski (POL) Belgie Jean-Pierre Burny (BEL)
1971 Bělehrad Sovětský svaz Nikolay Gogol (URS) Československo Ladislav Souček (TCH) Maďarsko Mihály Hesz (HUN)
1973 Tampere Maďarsko Géza Csapó (HUN) Sovětský svaz Vitaliy Trukshin (URS) Polsko Grzegorz Śledziewski (POL)
1974 Mexico City Rumunsko Vasile Dîba (ROU) Maďarsko Géza Csapó (HUN) Polsko Grzegorz Śledziewski (POL)
1975 Bělehrad Maďarsko Géza Csapó (HUN) Rumunsko Vasile Dîba (ROU) Polsko Grzegorz Śledziewski (POL)
1977 Sofia Rumunsko Vasile Dîba (ROU) Polsko Grzegorz Śledziewski (POL) Maďarsko Zoltán Sztanity (HUN)
1978 Bělehrad Rumunsko Vasile Dîba (ROU) Sovětský svaz Vladimir Parfenovich (URS) Východní Německo Peter Hempel (GDR)
1979 Duisburg Sovětský svaz Vladimir Parfenovich (URS) Austrálie John Sumeghi (AUS) Východní Německo Peter Hempel (GDR)
1981 Nottingham Sovětský svaz Vladimir Parfenovich (URS) Rumunsko Ion Bîrlădeanu (ROU) Švédsko Lars-Erik Möberg (SWE)
1982 Bělehrad Sovětský svaz Vladimir Parfenovich (URS) Východní Německo Peter Hempel (GDR) Švédsko Lars-Erik Möberg (SWE)
1983 Tampere Sovětský svaz Vladimir Parfenovich (URS) Nový Zéland Ian Ferguson (NZL) Východní Německo Andreas Stähle (GDR)
1985 Mechelen Východní Německo Andreas Stähle (GDR) Západní Německo Oliver Seack (FRG) Francie Bernard Brégeon (FRA)
1986 Montreal Spojené království Jeremy West (GBR) Maďarsko Zsolt Guylay (HUN) Sovětský svaz Igor Nagayev (URS)
1987 Duisburg Nový Zéland Paul MacDonald (NZL) Východní Německo Andreas Stähle (GDR) Československo Attila Szabó (TCH)
1989 Plovdiv Austrálie Martin Hunter (AUS) Východní Německo Kay Bluhm (GDR) USA Mike Herbert (USA)
1990 Poznań Sovětský svaz Sergey Kaleshink (URS) USA Mike Herbert (USA) Austrálie Martin Hunter (AUS)
1991 Paříž Kanada Renn Crichlow (CAN) Norsko Knut Holmann (NOR) Maďarsko Zsolt Gyulay (HUN)
1993 Kodaň Finsko Mikko Kolehmainen (FIN) Kanada Renn Crichlow (CAN) Austrálie Daniel Collins (AUS)
1994 Mexico City Maďarsko Zsombor Borhi (HUN) Austrálie Daniel Collins (AUS) Norsko Knut Holmann (NOR)
1995 Duisburg Polsko Piotr Markiewicz (POL) Norsko Knut Holmann (NOR) Rumunsko Geza Magyar (ROU)
1997 Dartmouth Maďarsko Botond Storcz (HUN) Polsko Grzegorz Kotowicz (POL) Itálie Antonio Rossi (ITA)
1998 Szeged Maďarsko Ákos Vereckei (HUN) Izrael Michael Kolganov (ISR) Německo Lutz Liwowski (GER)
1999 Milan Maďarsko Ákos Vereckei (HUN) Bulharsko Petar Merkov (BUL) Polsko Grzegorz Kotowicz (POL)
2001 Poznań Maďarsko Ákos Vereckei (HUN) Uzbekistán Anton Ryakhov (UZB) Argentina Javier Correa (ARG)
2002 Seville Austrálie Nathan Baggaley (AUS) Bulharsko Petar Merkov (BUL) Uzbekistán Anton Ryakhov (UZB)
2003 Gainesville Austrálie Nathan Baggaley (AUS) Španělsko Carlos Pérez (ESP) Německo Lutz Altepost (GER)
2005 Záhřeb Austrálie Nathan Baggaley (AUS) Německo Lutz Altepost (GER) Kanada Adam van Koeverden (CAN)
2006 Szeged Polsko Marek Twardowski (POL) Rusko Anton Ryakhov (RUS) Německo Lutz Altepost (GER)
2007 Duisburg Kanada Adam van Koeverden (CAN) Spojené království Tim Brabants (GBR) Polsko Marek Twardowski (POL)
2009 Dartmouth Německo Ronald Rauhe (GER) Švédsko Anders Gustafsson (SWE) Austrálie Ken Wallace (AUS)
2010 Poznań Švédsko Anders Gustafsson (SWE) Slovensko Peter Gelle (SVK) Kanada Adam van Koeverden (CAN)
2011 Szeged Polsko Marek Twardowski (POL) Bělorusko Pavel Miadzvedzeu (BLR) Rusko Yury Postrygay (RUS)
2013 Duisburg Německo Tom Liebscher (GER) Dánsko René Holten Poulsen (DEN) Francie Arnaud Hybois (FRA)
2014 Moskva Dánsko René Holten Poulsen (DEN) Maďarsko Bence Dombvári (HUN) Španělsko Marcus Walz (ESP)
2015 Milan Dánsko René Holten Poulsen (DEN) Německo Tom Liebscher (GER) Rusko Roman Anoshkin (RUS)
2017 Račice Česko Josef Dostál (CZE) Dánsko René Holten Poulsen (DEN) Ukrajina Oleh Kukharyk (UKR)
2018 Montemor-o-Velho Česko Josef Dostál (CZE) Německo Tom Liebscher (GER) Maďarsko Bence Nádas (HUN)
2019 Szeged Německo Tom Liebscher (GER) Bělorusko Mikita Borykau (BLR) Rusko Maxim Spesivtsev (RUS)

K-1 4 x 500 m relayEditovat

První závod: 1948. Discontinued: 1975.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1948 London Lars Glasser
Lars Helsvik
Lennart Klingström
Gert Fredriksson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Ivar Mathisen
Iver Iversen
Hans Gulbrandsen
Elvind Skabo
NorskoNorsko Norsko
Bernhard Jensen
Poul Agger
Ejvind Hansen
Johan Kobberup
DánskoDánsko Dánsko
1950 Kodaň Lars Glasser
Ingemar Hedberg
Lennart Klingström
Gert Fredriksson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Poul Agger
Andreas Lind
Ejvind Hansen
Johan Kobberup
DánskoDánsko Dánsko
Herbert Klepp
Max Raub
Herbert Wiedermann
Günther Rührnschopf
RakouskoRakousko Rakousko
1954 Mâcon Lars Glasser
Carl-Åke Ljung
Bert Nilsson
Gert Fredriksson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Ervin Szörenyi
Andreás Sovan
Ferenc Wagner
Ferenc Hatlaczky
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Max Raub
Herbert Wiedermann
Alfred Schmidtberger
Hermann Salzner
RakouskoRakousko Rakousko
1958 Praha Paul Lange
Meinrad Miltenberger
Helmut Herz
Fritz Briel
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
György Mészáros
László Kovács
Ferenc Hatlaczky
Lajos Kiss
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Henri Lindelöf
Carl van Gerber
Sven-Olaf Sjödelius
Gert Fredriksson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1963 Jajce Aurel Vernescu
Vasilie Nicoarǎ
Haralambie Ivanov
Anton Ivanescu
RumunskoRumunsko Rumunsko
Volodymyr Morozov
Vladimir Natalukha
Vyacheslav Vinnik
Ivan Gasonov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Wolfgang Lange
Dieter Krause
Siegfried Rossberg
Günter Perleberg
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1966 Východní Berlín Georgiy Karyuchin
Yuiry Kabanov
Villi Baltins
Dmitry Matveyev
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Mihály Hesz
András Szente
Ferenc Cseh
Imre Kemecsey
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Vasilie Nicoarǎ
Haralambie Ivanov
Atanase Sciotnic
Aurel Vernescu
RumunskoRumunsko Rumunsko
1970 Kodaň Nikolay Gogol
Anatoliy Tischenko
Anatoliy Kobrisev
Anatoliy Sedasov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Eugen Botez
Mihai Zaifu
Ion Jacob
Aurel Vernescu
RumunskoRumunsko Rumunsko
Géza Csapó
István Csizmadia
Mihály Hesz
Jószef Svidró
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1971 Bělehrad Géza Csapó
István Szabó
Csaba Giczi
Mihály Hesz
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Dimitrie Ivanov
Mihail Zaifu
Eugen Botez
Aurel Vernescu
RumunskoRumunsko Rumunsko
Anatoliy Kobrisev
Anatoliy Sedasov
Leonid Derevyanko
Anatoliy Tischenko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1973 Tampere Vitaly Truksin
Anatoliy Kobrisev
Sergey Nikolskiy
Oleg Zhegoyev
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
István Csizmadia
Zoltán Angyal
Robert Schaffhauser
Géza Csapó
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Atanase Sciotnic
Vasile Simioncenco
Roman Vartolomeu
Mihai Zaifu
RumunskoRumunsko Rumunsko
1974 Mexico City Vasile Dîba
Ernst Pavel
Atanase Sciotnic
Mihai Zaifu
RumunskoRumunsko Rumunsko
Vitaly Truksin
Sergey Zhuchray
Anatoliy Kobrisev
Nikolay Astapkovich
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Ryszard Oborski
Grzegorz Śledziewski
Kazimierz Górecki
Andrzej Matysiak
PolskoPolsko Polsko
1975 Bělehrad Iván Herczeg
József Svidró
Zoltán Sztanity
Péter Várhelyi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Zoltfab Eseanu
Mihai Zaifu
Ion Dragulschi
Vasile Dîba
RumunskoRumunsko Rumunsko
Herminio Menéndez
José Ramón López
Luis Gregario Ramos
Martin Vázquez
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko

K-2 500 mEditovat

První závod: 1948.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1948 London Thor Axelsson
Nils Björklöf
FinskoFinsko Finsko
Alfred Christensen
Finn Rasmussen
DánskoDánsko Dánsko
Bernhard Jensen
Ejvind Hansen
DánskoDánsko Dánsko
1950 Kodaň Lars Glasser
Ingemar Hedberg
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Herny Pettersson
Berndt Häppling
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Max Raub
Herbert Wiedermann
RakouskoRakousko Rakousko
1954 Mâcon Ernst Steinhauer
Meinrad Miltenberger
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
Bengt Linfors
Valter Wredberg
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Ferenc Wagner
Andreás Sovan
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1958 Praha Stefan Kapłaniak
Władysław Zieliński
PolskoPolsko Polsko
László Nagy
László Kovács
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Meinrad Miltenberger
Paul Lange
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1963 Jajce Vasilie Nicoarǎ
Haralambie Ivanov
RumunskoRumunsko Rumunsko
Aurel Vernescu
Mircea Anastasescu
RumunskoRumunsko Rumunsko
Heinz Büker
Holger Zander
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1966 Východní Berlín Aurel Vernescu
Atanase Sciotnic
RumunskoRumunsko Rumunsko
Heinz Büker
Holger Zander
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
Vladimir Obratzhov
Georgiy Karyuchin
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1970 Kodaň Lars Andersson
Rolf Peterson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Aurel Vernescu
Atanase Sciotnic
RumunskoRumunsko Rumunsko
Gerhard Seibold
Günther Pfaff
RakouskoRakousko Rakousko
1971 Bělehrad Lars Andersson
Rolf Peterson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Jean-Pierre Burny
Paul Hoekstra
BelgieBelgie Belgie
Nikolay Gogol
Pytor Greshta
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1973 Tampere Nikolay Gogol
Pytor Greshta
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
József Deme
János Rátkai
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ion Dragulschi
Ernst Pavel
RumunskoRumunsko Rumunsko
1974 Mexico City Ryszard Oborski
Grzegorz Śledziewski
PolskoPolsko Polsko
József Deme
János Rátkai
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Volkmar Thiede
Rüdiger Helm
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1975 Bělehrad Viktor Vorobiyev
Nikolay Astapkovich
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Herbert Laabs
Harald Marg
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Larion Serghei
Policarp Malîhin
RumunskoRumunsko Rumunsko
1977 Sofia Joachim Mattern
Bernd Olbricht
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Viktor Vorobiyev
Nikolay Astapkovich
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Géza Csapó
József Svidró
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1978 Bělehrad Bernd Olbricht
Rüdiger Helm
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Nicuşor Eşanu
Ion Bîrlădeanu
RumunskoRumunsko Rumunsko
Sergey Zhuchray
Vladimir Trainikov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1979 Duisburg Vladimir Parfenovich
Sergey Zhuchray
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Bernd Olbricht
Rüdiger Helm
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Alain Lebas
Francis Hervieu
FrancieFrancie Francie
1981 Nottingham Vladimir Parfenovich
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Waldemar Mark
Daniel Wełna
PolskoPolsko Polsko
Bernd Fleckeisen
Frank Fischer
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1982 Bělehrad Vladimir Parfenovich
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Alan Thompson
Paul MacDonald
Nový ZélandNový Zéland Nový Zéland
Matthias Seack
Oliver Seack
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1983 Tampere Frank Fischer
André Wohllebe
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Vladimir Parfenovich
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Hugh Fisher
Alwyn Morris
KanadaKanada Kanada
1985 Mechelen Ian Ferguson
Paul MacDonald
Nový ZélandNový Zéland Nový Zéland
Guido Behlin
Hans-Jörg Bliesner
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Viktor Pusev
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1986 Montreal Reiner Scholl
Thomas Pfrang
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
András Rajna
Attila Androvicz
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Viktor Pusev
Sergey Superata
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1987 Duisburg Ferenc Csipes
László Fidel
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ian Ferguson
Paul MacDonald
Nový ZélandNový Zéland Nový Zéland
Per-Inge Bengtsson
Karl-Axel Sundqvist
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1989 Plovdiv Kay Bluhm
Torsten Gutsche
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
Sergey Kaleshink
Anatoliy Tishchenko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Maciej Freimut
Wojciech Kurpiewski
PolskoPolsko Polsko
1990 Poznań Sergey Kaleshink
Anatoliy Tishchenko
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Mike Herbert
Terry Kent
USAUSA USA
Kay Bluhm
Torsten Gutsche
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1991 Paříž Juan José Roman
Juan Manuel Sánchez
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
Kay Bluhm
Torsten Gutsche
NěmeckoNěmecko Německo
Ferenc Csipes
Zsolt Guylay
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1993 Kodaň Kay Bluhm
Torsten Gutsche
NěmeckoNěmecko Německo
Maciej Freimut
Wojciech Kurpiewski
PolskoPolsko Polsko
Juan Manuel Sánchez
Juan José Roman
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
1994 Mexico City Kay Bluhm
Torsten Gutsche
NěmeckoNěmecko Německo
András Rajna
Attila Androvicz
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Martin Hunter
Clint Robinson
AustrálieAustrálie Austrálie
1995 Duisburg Beniamino Bonomi
Daniele Scarpa
ItálieItálie Itálie
Zsolt Guylay
Krisztián Bártfai
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Maciej Freimut
Adam Wysocki
PolskoPolsko Polsko
1997 Dartmouth Andrew Trim
Daniel Collins
AustrálieAustrálie Austrálie
Beniamino Bonomi
Luca Negri
ItálieItálie Itálie
Krisztián Bártfai
Gábor Horvárth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1998 Szeged Michal Riszdorfer
Juraj Bača
SlovenskoSlovensko Slovensko
Beniamino Bonomi
Luca Negri
ItálieItálie Itálie
Krisztián Bártfai
Gábor Horvárth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1999 Milan Marek Twardowski
Adam Wysocki
PolskoPolsko Polsko
Botond Storcz
Gábor Horvárth
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Daniel Collins
Andrew Trim
AustrálieAustrálie Austrálie
2001 Poznań Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
NěmeckoNěmecko Německo
Alvydas Duonėla
Egidijus Balčiūnas
LitvaLitva Litva
Markus Oscarsson
Henrik Nilsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
2002 Seville Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
NěmeckoNěmecko Německo
Adam Wysocki
Marek Twardowski
PolskoPolsko Polsko
Zoltán Kammerer
Botond Storcz
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
2003 Gainesville Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
NěmeckoNěmecko Německo
Roman Petrushenko
Vadzim Makhnev
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Alvydas Duonėla
Egidijus Balčiūnas
LitvaLitva Litva
2005 Záhřeb Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
NěmeckoNěmecko Německo
Marek Twardowski
Adam Wysocki
PolskoPolsko Polsko
Alvydas Duonėla
Egidijus Balčiūnas
LitvaLitva Litva
2006 Szeged Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
NěmeckoNěmecko Německo
Richard Dessureault-Dober
Andrew Willows
KanadaKanada Kanada
Gábor Kucsera
Zoltán Kammerer
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
2007 Duisburg Ronald Rauhe
Tim Wieskötter
NěmeckoNěmecko Německo
Raman Piatrushenka
Vadzim Makhneu
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Gábor Kucsera
Zoltán Kammerer
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
2009 Dartmouth Raman Piatrushenka
Vadzim Makhneu
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Gábor Kucsera
Zoltán Kammerer
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Hendrick Bertz
Marcus Gross
NěmeckoNěmecko Německo
2010 Poznań Raman Piatrushenka
Vadzim Makhneu
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Fernando Pimenta
João Ribeiro
PortugalskoPortugalsko Portugalsko
Dusko Stanojević
Dejan Pajić
SrbskoSrbsko Srbsko
2011 Szeged Dávid Tóth
Tamás Kulifai
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ričardas Nekriošius
Andrej Olijnik
LitvaLitva Litva
Denis Ambroziak
Dawid Putto
PolskoPolsko Polsko
2013 Duisburg Emanuel Silva
João Ribeiro
PortugalskoPortugalsko Portugalsko
Raman Piatrushenka
Vadzim Makhneu
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Sébastien Jouve
Maxime Beaumont
FrancieFrancie Francie
2014 Moskva Erik Vlček
Juraj Tarr
SlovenskoSlovensko Slovensko
Rudolf Dombi
Gergely Boros
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Raman Piatrushenka
Vadzim Makhneu
BěloruskoBělorusko Bělorusko
2015 Milan Ken Wallace
Lachlan Tame
AustrálieAustrálie Austrálie
Marcus Walz
Diego Cosgaya
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
Dávid Hérics
Tamás Somorácz
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
2017 Račice Rodrigo Germade
Marcus Walz
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
Bence Nádas
Sándor Tótka
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Raman Piatrushenka
Vitaliy Bialko
BěloruskoBělorusko Bělorusko
2018 Montemor-o-Velho Artem Kuzakhmetov
Vladislav Blintsov
RuskoRusko Rusko
Stefan Vekić
Vladimir Torubarov
SrbskoSrbsko Srbsko
Ričardas Nekriošius
Andrej Olijnik
LitvaLitva Litva
2019 Szeged Stanislau Daineka
Dzmitry Natynchyk
BěloruskoBělorusko Bělorusko
Pelayo Roza
Pedro Vázquez
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
Marcus Gross
Martin Hiller
NěmeckoNěmecko Německo

K-4 10000 mEditovat

První závod: 1950. Discontinued: 1993.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1950 Kodaň Karl Andersson
Stig Andersson
Gösta Gustavsson
Harry Johansson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Karl-Erik Björk
Per-Olav Olsson
Klas Norgren
Arne Jansson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Walter Piemann
Alfred Schmidtberger
Otto Lochner
Alfred Krammer
RakouskoRakousko Rakousko
1954 Mâcon Einar Pihl
Ebbe Frick
Ragnar Heurlin
Stig Andersson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Hans Wetterström
Carl Sundin
Sigvard Johansson
Rolf Fjellman
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
János Urányi
István Mészáros
György Mészáros
Ferenc Varga
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1958 Praha Michel Scheuer
Georg Lietz
Gustav Schmidt
Theodor Kleine
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
Günter Kruger
Walter Sander
Heinrich Hell
Hubert Birgels
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
Nikolay Rudzinkas
Volodya Tsevtskin
Alfons Rudzinkas
Vasiliy Stepanov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1963 Jajce István Timár
László Fábián
Otto Koltai
László Ürögi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Günter Holzvoigt
Wolfgang Finger
Wolfgang Niedrig
Siegwart Karbe
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
György Czink
János Petroczy
Gábor Almasi
Sámuel Egri
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1966 Východní Berlín Nikolay Zhuzhikov
Anatoli Grishin
Volodymyr Morozov
Vyacheslav Yonov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Imre Szöllősi
László Fábián
János Petroczy
László Ürögi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Wolfgang Lange
Günter Holzvoigt
Wolfgang Niedrig
Siegwart Karbe
Východní NěmeckoVýchodní Německo Východní Německo
1970 Kodaň Egil Søby
Steinar Amundsen
Tore Berger
Jan Johansen
NorskoNorsko Norsko
Horst Mattern
Rainer Hannes
Jochen Schneider
Erich Kemnitz
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
Kurt Lycjner
Willy Tesch
Åke Sandin
Hans Nilsson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1971 Bělehrad Cuprian Macareanu
Costel Coşniţă
Vasilie Simioncenco
Atanase Sciotnic
RumunskoRumunsko Rumunsko
Csaba Giczi
István Timár
György Mészáros
Csongor Vargha
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Heino Kurvet
Nikolay Gorbatchov
Vladimir Klimov
Vladimir Semiyakov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1973 Tampere Csaba Giczi
Tibor Nagy
Csongor Vargha
Géza Kralován
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Hans-Erich Pasch
Horst Mattern
Rudolf Blass
Eduard Fischer
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
Atanase Sciotnic
Cuprian Macareanu
Costel Coşniţă
Vasilie Simioncenco
RumunskoRumunsko Rumunsko
1974 Mexico City Leonid Derevyasnko
Nikolay Gorbatchov
Pytor Zhurga
Anatoliy Zharikin
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Csaba Giczi
Csongor Vargha
István Szabó
Zoltán Romhanyi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Ryszard Oborski
Kazimierz Górecki
Grzegorz Kołtan
Andrzej Matysiak
PolskoPolsko Polsko
1975 Bělehrad Einar Rasmussen
Steinar Amundsen
Andreas Orheim
Olaf Søyland
NorskoNorsko Norsko
Costel Coşniţă
Cuprian Macareanu
Vasilie Simioncenco
Nicuşor Eşanu
RumunskoRumunsko Rumunsko
Leonid Derevyasnko
Nikolay Gorbatchov
Pytor Zhurga
Anatoliy Zharikin
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
1977 Sofia Aleksandr Shaparenko
Volodymyr Morozov
Sergey Nikolskiy
Aleksandr Avdeyev
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Csaba Giczi
János Rátkai
István Joos
Iván Herczeg
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Andrzej Klimaszewski
Krzysztof Lepianka
Zbigniew Torzecki
Zdzisław Szubski
PolskoPolsko Polsko
1978 Bělehrad Aleksandr Shaparenko
Sergey Nikolskiy
Volodymyr Morozov
Aleksandr Avdeyev
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Andrzej Klimaszewski
Krzysztof Lepianka
Zbigniew Torzecki
Zdzisław Szubski
PolskoPolsko Polsko
Cuprian Macareanu
Ciobann Marian
Stefan Popa
Nicolae Tico
RumunskoRumunsko Rumunsko
1979 Duisburg Aleksandr Shaparenko
Sergey Nikolskiy
Volodymyr Morozov
Aleksandr Avdeyev
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Andrzej Klimaszewski
Krzysztof Lepianka
Zbigniew Torzecki
Zdzisław Szubski
PolskoPolsko Polsko
Tamás Benkő
Péter Konecsny
László Szabó
Zoltán Romhanyi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1981 Nottingham Aleksandr Yermilov
Nikolay Baranov
Sergey Kolokolov
Vasiliy Silenkov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Leszek Jamroziński
Andrzej Klimaszewski
Ryszard Oborski
Zdzisław Szubski
PolskoPolsko Polsko
Stephen Brown
Christopher Canham
Stephen Jackson
Alain Williams
Spojené královstvíSpojené království Spojené království
1982 Bělehrad Aleksandr Yermilov
Nikolay Baranov
Sergey Zhuchray
Vladimir Romanovskiy
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Petrica Dimofte
Florian Marinescu
Ionel Igorov
Anghei Coman
RumunskoRumunsko Rumunsko
Kálmán Petrikovics
Tamás Szekes
László Rasztotzky
Tibor Helyi
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1983 Tampere Nikolay Astapkovich
Aleksandr Avdeyev
Nikolay Baranov
Aleksandr Yermilov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Harald Amundsen
Geir Kvillum
Lars Ivar Gran
Arne Slettsjø
NorskoNorsko Norsko
Ireneusz Ciurzyński
Andrzej Klimaszewski
Ryszard Oborski
Krzysztof Szczepański
PolskoPolsko Polsko
1985 Mechelen Zoltán Böjti
Tibor Helyi
Zoltán Kovács
Kálmán Petrovics
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Tommy Karls
Bengt Andersson
Peter Ekström
Torbjörn Thoresson
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
Brian Kragh
Thor Nielsen
Lars Koch
Henrik Christiansen
DánskoDánsko Dánsko
1986 Montreal Nikolay Oselez
Grigoriy Medvedyev
Sergey Kislev
Aleksandr Akunichikov
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Ionel Constantin
Nicolae Feodoset
Ionel Letcae
Alexandru Dulau
RumunskoRumunsko Rumunsko
Tibor Bojati
Tibor Helyi
László Nieberl
Kálmán Petrovics
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
1987 Duisburg Harald Amundsen
Arne Slettsjø
Morten Ivarsen
Arne Johan Almeland
NorskoNorsko Norsko
Zoltán Berkes
Zoltán Böjti
Tibor Helyi
Kálmán Petrovics
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Gilbert Schneider
Oliver Kegel
Carsten Lömker
Thomas Reineck
Západní NěmeckoZápadní Německo Západní Německo
1989 Plovdiv Vladimir Bobreshov
Aleksandr Mizgin
Sergey Superata
Arturas Veta
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Gábor Kulcsár
Ákos Angyal
Ferenc Csipes
László Vincze
MaďarskoMaďarsko Maďarsko
Andrzej Gajewski
Tomasz Franaszek
Grzegorz Kaleta
Mariusz Rutkowski
PolskoPolsko Polsko
1990 Poznań Dmitriy Bankovskiy
Vladimir Bobreshov
Aleksandr Mizgin
Arturas Veta
Sovětský svazSovětský svaz Sovětský svaz
Andrzej Gajewski
Andrzej Gryczko
Grzegorz Kaleta
Mariusz Rutkowski
PolskoPolsko Polsko
Gunar Olsson
Hans Olsson
Peter Orban
Kalle Sundqvist
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1991 Paříž Detlef Hofmann
Oliver Kegel
Thomas Reineck
André Wohllebe
NěmeckoNěmecko Německo
Ramon Andersson
Clint Robinson
Ian Rowling
Steven Wood
AustrálieAustrálie Austrálie
Jonas Fager
Pablo Grate
Hans Olsson
Peter Orban
ŠvédskoŠvédsko Švédsko
1993 Kodaň Thomas Reineck
Oliver Kegel
André Wohllebe
Mario van Appen
NěmeckoNěmecko Německo
Andrzej Gryczko
Piotr Markiewicz
Maciej Freimuth
Grzegorz Kołtan
PolskoPolsko Polsko
Sergey Verlin
Vladimir Bobreshov
Sergey Tsibuinikov
Sergey Gaikov
RuskoRusko Rusko

K-4 500 mEditovat

První závod: 1977. Discontinued: 2007. Obnoveno: 2017.

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1977 Sofia Ryszard Oborski
Daniel Wełna
Grzegorz Kołtan
Henryk Budzicz
PolskoPolsko Polsko
Ion Dragulschi
Beniami Borbandi
Policarp Malîhin
Vasile Simiocenco
RumunskoRumunsko Rumunsko
Herminio Menéndez
Martin Vázquez
José Ramón López
Luis Gregario Ramos
ŠpanělskoŠpanělsko Španělsko
1978 Bělehrad Peter Bischof
Bernd Duvigneau