Mistrovství světa v rychlostní kanoistice – kánoe muži

seznam na projektech Wikimedia

Toto je seznam medailistů v kanoi z mistrovství světa ICF v rychlostní kanoistice.

C1 1000 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1938 Vaxholm   Otto Neumüller (AUT)   Hans Wiedemann   Bohumil Sládek (TCH)
1950 Kodaň   Josef Holeček (TCH)   Robert Boutigny (FRA)   Bengt Backlund (SWE)
1954 Mâcon   János Parti (HUN)   István Hernek (HUN)   Jaroslav Poupa (TCH)
1958 Praha   Gennadij Bucharin (URS)   Jiří Vokněr (TCH)   Jurij Vinogradov (URS)
1963 Jajce   Simion Ismailcuic (ROU)   Detlef Lewe (GER)   Albrecht Müller (GDR)
1966 Východní Berlín   Detlef Lewe (GER)   Tamás Wichmann (HUN)   Anatoly Martinov (URS)
1970 Kodaň   Tibor Tatai (HUN)   Jerzy Opara (POL)   Jiří Čtvrtečka (TCH)
1971 Bělehrad   Detlef Lewe (GER)   Tibor Tatai (HUN)   Vladas Česiūnas (URS)
1973 Tampere   Ivan Patzaichin (ROU)   Romualdas Vinojinidis (URS)   Tamás Wichmann (HUN)
1974 Mexico City   Vasilij Jurčenko (URS)   Klaus Zeisler (GDR)   Ivan Patzaichin (ROU)
1975 Bělehrad   Vasilij Jurčenko (URS)   Ivan Patzaichin (ROU)   Tamás Wichmann (HUN)
1977 Sofia   Ivan Patzaichin (ROU)   Sergey Antipov (URS)   Tamás Buday (HUN)
1978 Bělehrad   Matija Ljubek (YUG)   Tamás Wichmann (HUN)   Ivan Patzaichin (ROU)
1979 Duisburg   Tamás Wichmann (HUN)   Liubomir Ljubenov (BUL)   Ivan Patzaichin (ROU)
1981 Nottingham   Ulrich Papke (GDR)   Tamás Buday (HUN)   Jiří Vrdlovec (TCH)
1982 Bělehrad   Jörg Schmidt (GDR)   Dezső Csépai (HUN)   Vasilij Berjoza (URS)
1983 Tampere   Vasilij Berjoza (URS)   Costicǎ Olaru (ROU)   Jiří Vrdlovec (TCH)
1985 Mechelen   Ivans Klementjevs (URS)   Ulrich Eicke (FRG)   Aurel Macarencu (ROU)
1986 Montreal   Aurel Macarencu (ROU)   Ivans Klementjevs (URS)   Ivan Šabjan (YUG)
1987 Duisburg   Olaf Heukrodt (GDR)   Martin Marinov (BUL)   Ivans Klementjevs (URS)
1989 Plovdiv   Ivans Klementjevs (URS)   Larry Cain (CAN)   Gáspár Boldizsár (HUN)
1990 Poznań   Ivans Klementjevs (URS)   György Zala (HUN)   Thomas Zereske (GDR)
1991 Paříž   Ivans Klementjevs (URS)   Nikolai Buhalov (BUL)   Matthias Röder (GER)
1993 Kodaň   Ivans Klementjevs (LAT)   Victor Partnoi (ROU)   Matthias Röder (GER)
1994 Mexico City   Ivans Klementjevs (LAT)   Nikolai Buhalov (BUL)   Victor Partnoi (ROU)
1995 Duisburg   Imre Pulai (HUN)   Martin Doktor (CZE)   Ivans Klementjevs (LAT)
1997 Dartmouth   Andreas Dittmer (GER)   Martin Doktor (CZE)   Béla Belicza (HUN)
1998 Szeged   Steve Giles (CAN)   Martin Doktor (CZE)   Andreas Dittmer (GER)
1999 Milan   Maxim Opalev (RUS)   Andreas Dittmer (GER)   Martin Doktor (CZE)
2001 Poznań   Andreas Dittmer (GER)   Martin Doktor (CZE)   György Kolonics (HUN)
2002 Seville   Andreas Dittmer (GER)   Maxim Opalev (RUS)   Steve Giles (CAN)
2003 Gainesville   Andreas Dittmer (GER)   David Cal (ESP)   Maxim Opalev (RUS)
2005 Záhřeb   Andreas Dittmer (GER)   David Cal (ESP)   Richard Dalton (CAN)
2006 Szeged   José Everado Cristóbal (MEX)   Andreas Dittmer (GER)   Attila Vajda (HUN)
2007 Duisburg   Attila Vajda (HUN)   Marián Ostrčil (SVK)   David Cal (ESP)
2009 Dartmouth   Vadim Menkov (UZB)   Mathieu Goubel (FRA)   Sebastian Brendel (GER)
2010 Poznań   Vadim Menkov (UZB)   Attila Vajda (HUN)   Sebastian Brendel (GER)
2011 Szeged   Attila Vajda (HUN)   David Cal (ESP)   Vadim Menkov (UZB)
2013 Duisburg   Attila Vajda (HUN)   Sebastian Brendel (GER)   Isaquias Queiroz (BRA)
2014 Moskva   Sebastian Brendel (GER)   Martin Fuksa (CZE)   Attila Vajda (HUN)
2015 Milan   Sebastian Brendel (GER)   Martin Fuksa (CZE)   Serghei Tarnovschi (MDA)
2017 Račice   Sebastian Brendel (GER)   Martin Fuksa (CZE)   Isaquias Queiroz (BRA)
2018 Montemor-o-Velho   Sebastian Brendel (GER)   Martin Fuksa (CZE)   Isaquias Queiroz (BRA)
2019 Szeged   Isaquias Queiroz (BRA)   Tomasz Kaczor (POL)   Adrien Bart (FRA)
2021 Kodaň   Conrad-Robin Scheibner (GER)   Martin Fuksa (CZE)   Balázs Adolf (HUN)

C2 1000 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1938 Vaxholm Rupert Weinstabl
Karl Proisl
Rakousko  Rakousko
Bohuslav Karlík
Jan Brzák-Felix
Československo  Československo
Václáv Mottl
Zdeněk Škrland
Československo  Československo
1950 Kodaň Jan Brzák-Felix
Bohumil Kudrna
Československo  Československo
Georges Dransart
Armand Loreau
Francie  Francie
Václav Havel
Jiří Pecka
Československo  Československo
1954 Mâcon Kurt Liebhart
Engelbert Lulla
Rakousko  Rakousko
István Bodor
József Tuza
Maďarsko  Maďarsko
Ferenc Csonka
Mihály Sasvari
Maďarsko  Maďarsko
1958 Praha Alexe Dumitru
Simion Ismailciuc
Rumunsko  Rumunsko
László Simari
Lajos Bodnar
Maďarsko  Maďarsko
Jiří Kodeš
Václav Vokál
Československo  Československo
1963 Jajce Achim Sidorov
Alexe Iacovici
Rumunsko  Rumunsko
Vitaliy Galkov
Mikhail Samotin
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Endre Gyürü
Árpád Soltész
Maďarsko  Maďarsko
1966 Východní Berlín Vicol Calabiciov
Serghei Covaliov
Rumunsko  Rumunsko
Bernd Lindelöf
Erik Zeidlitz
Švédsko  Švédsko
Árpád Soltész
Csaba Szantó
Maďarsko  Maďarsko
1970 Kodaň Ivan Patzaichin
Serghei Covaliov
Rumunsko  Rumunsko
Tamás Wichmann
Gyula Petrikovics
Maďarsko  Maďarsko
Boris Lubenov
Sachko Iliev
Bulharsko  Bulharsko
1971 Bělehrad Tamás Wichmann
Gyula Petrikovics
Maďarsko  Maďarsko
Ivan Patzaichin
Serghei Covaliov
Rumunsko  Rumunsko
Viktor Boitschev
Fedia Damianov
Bulharsko  Bulharsko
1973 Tampere Ivan Patzaichin
Serghei Covaliov
Rumunsko  Rumunsko
Vladas Česiūnas
Jurij Lobanov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Tamás Wichmann
Gyula Petrikovics
Maďarsko  Maďarsko
1974 Mexico City Vladas Česiūnas
Jurij Lobanov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Jerzy Opara
Andrzej Gronowicz
Polsko  Polsko
Cherasim Munteanu
Vasile Serghei
Rumunsko  Rumunsko
1975 Bělehrad Gábor Árva
Péter Povázsay
Maďarsko  Maďarsko
Georghe Danielov
Gheorghe Simionov
Rumunsko  Rumunsko
Roman Vyzhenko
Aleksandr Vinogradov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
1977 Sofia Vasilij Jurčenko
Jurij Lobanov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Tamás Buday
Oszkár Frey
Maďarsko  Maďarsko
Jerzy Opara
Andrzej Gronowicz
Polsko  Polsko
1978 Bělehrad Tamás Buday
Oszkár Frey
Maďarsko  Maďarsko
Gheorghe Simionov
Toma Simionov
Rumunsko  Rumunsko
Sergey Postrechin
Jurij Lobanov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
1979 Duisburg Vasilij Jurčenko
Jurij Lobanov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Tamás Buday
Oszkár Frey
Maďarsko  Maďarsko
Toma Simionov
Gheorghe Simionov
Rumunsko  Rumunsko
1981 Nottingham Ivan Patzaichin
Toma Simionov
Rumunsko  Rumunsko
Olaf Heukrodt
Uwe Madeja
Východní Německo  Východní Německo
Edem Muradosilov
Vigantas Zhekaitis
Sovětský svaz  Sovětský svaz
1982 Bělehrad János Sarusi Kis
Gyula Hajdu
Maďarsko  Maďarsko
Matija Ljubek
Mirko Nišović
Jugoslávie  Jugoslávie
Olaf Heukrodt
Uwe Madeja
Východní Německo  Východní Německo
1983 Tampere Ivan Patzaichin
Toma Simionov
Rumunsko  Rumunsko
Olaf Heukrodt
Alexander Schuck
Východní Německo  Východní Německo
Matija Ljubek
Mirko Nišović
Jugoslávie  Jugoslávie
1985 Mechelen Olaf Heukrodt
Alexander Schuck
Východní Německo  Východní Německo
Matija Ljubek
Mirko Nišović
Jugoslávie  Jugoslávie
Marek Łbik
Marek Dopierała
Polsko  Polsko
1986 Montreal János Sarusi Kis
István Vaskuti
Maďarsko  Maďarsko
Marek Łbik
Marek Dopierała
Polsko  Polsko
Wolfram Faust
Hartmut Faust
Západní Německo  Západní Německo
1987 Duisburg Jurij Gurin
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Marek Łbik
Marek Dopierała
Polsko  Polsko
Ulrich Papke
Ingo Spelly
Východní Německo  Východní Německo
1989 Plovdiv Christian Frederiksen
Arne Nielsson
Dánsko  Dánsko
Olivier Bolvin
Didier Hoyer
Francie  Francie
Jurij Gurin
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
1990 Poznań Ulrich Papke
Ingo Spelly
Východní Německo  Východní Německo
Gheorghe Andriev
Vasile Lehaci
Rumunsko  Rumunsko
Aleksandr Gramovich
Jurij Gurin
Sovětský svaz  Sovětský svaz
1991 Paříž Ulrich Papke
Ingo Spelly
Německo  Německo
Olivier Bolvin
Didier Hoyer
Francie  Francie
Viktor Renějskij
Nikolaj Žuravskij
Sovětský svaz  Sovětský svaz
1993 Kodaň Christian Frederiksen
Arne Nielsson
Dánsko  Dánsko
Olivier Bolvin
Didier Hoyer
Francie  Francie
Ulrich Papke
Ingo Spelly
Německo  Německo
1994 Mexico City Andreas Dittmer
Gunar Kirchbach
Německo  Německo
Ferenc Novák
Gáspár Boldizsár
Maďarsko  Maďarsko
Dariusz Koszykowski
Tomasz Goliasz
Polsko  Polsko
1995 Duisburg György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Antonel Borsan
Marcel Glavan
Rumunsko  Rumunsko
Andreas Dittmer
Gunar Kirchbach
Německo  Německo
1997 Dartmouth Gunar Kirchbach
Matthias Röder
Německo  Německo
György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Andrew Train
Stephen Train
Spojené království  Spojené království
1998 Szeged Alexandr Kovaljov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
Gheorghe Andriev
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
György Zala
Endre Ipacs
Maďarsko  Maďarsko
1999 Milan Alexandr Kovaljov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
Ibrahim Rojas
Leobaldo Pereira
Kuba  Kuba
Patrick Schulze
Peter John
Německo  Německo
2001 Poznań Marcin Kobierski
Michał Śliwiński
Polsko  Polsko
José Alfredo Bea
David Mascató
Španělsko  Španělsko
Ibrahim Rojas
Leobaldo Pereira
Kuba  Kuba
2002 Seville Marcin Kobierski
Michał Śliwiński
Polsko  Polsko
Ibrahim Rojas
Ledi Balceiro
Kuba  Kuba
Richard Dalton
Mike Scarola
Kanada  Kanada
2003 Gainesville Silviu Simiocencu
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Alexandr Kovaljov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
György Kozmann
György Kolonics
Maďarsko  Maďarsko
2005 Záhřeb Christian Gille
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
Serguey Torres
Karel Aguilar
Kuba  Kuba
György Kozmann
György Kolonics
Maďarsko  Maďarsko
2006 Szeged György Kozmann
György Kolonics
Maďarsko  Maďarsko
Attila Buday
Tamás Buday, Jr.
Kanada  Kanada
Maksym Prokopenko
Sergiy Bezugily
Ukrajina  Ukrajina
2007 Duisburg Christian Gille
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
Serguey Torres
Karel Aguilar
Kuba  Kuba
Wojciech Tyszyński
Paweł Baraszkiewicz
Polsko  Polsko
2009 Dartmouth Erik Leue
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
Sergiy Bezugliy
Maxim Prokopenko
Ázerbájdžán  Ázerbájdžán
Nikolaj Lipkin
Viktor Melantev
Rusko  Rusko
2010 Poznań Alexandru Dumitrescu
Victor Mihalachi
Rumunsko  Rumunsko
Andrei Bahdanovich
Aliaksandr Bahdanovich
Bělorusko  Bělorusko
Márton Tóth
Róbert Mike
Maďarsko  Maďarsko
2011 Szeged Stefan Holtz
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
Sergiy Bezugliy
Maxim Prokopenko
Ázerbájdžán  Ázerbájdžán
Alexandru Dumitrescu
Victor Mihalachi
Rumunsko  Rumunsko
2013 Duisburg Henrik Vasbányai
Róbert Mike
Maďarsko  Maďarsko
Viktor Melantyev
Ilya Pervukhin
Rusko  Rusko
Jaroslav Radoň
Filip Dvořák
Česko  Česko
2014 Moskva Alexandru Dumitrescu
Victor Mihalachi
Rumunsko  Rumunsko
Henrik Vasbányai
Róbert Mike
Maďarsko  Maďarsko
Yul Oeltze
Ronald Verch
Německo  Německo
2015 Milan Erlon Silva
Isaquias Queiroz
Brazílie  Brazílie
Henrik Vasbányai
Róbert Mike
Maďarsko  Maďarsko
Piotr Kuleta
Marcin Grzybowski
Polsko  Polsko
2017 Račice Peter Kretschmer
Yul Oeltze
Německo  Německo
Serguey Torres
Fernando Enriquez
Kuba  Kuba
Viktor Melantyev
Vladislav Chebotar
Rusko  Rusko
2018 Montemor-o-Velho Yul Oeltze
Peter Kretschmer
Německo  Německo
Serguey Torres
Fernando Enrique
Kuba  Kuba
Kirill Shamshurin
Ilya Pervukhin
Rusko  Rusko
2019 Szeged Liu Hao
Wang Chao
Čína  Čína
Serguey Torres
Fernando Jorge
Kuba  Kuba
Erlon Silva
Isaquias Queiroz
Brazílie  Brazílie
2021 Kodaň Kirill Shamshurin
Vladislav Chebotar
(RCF)
Wiktor Głazunow
Tomasz Barniak
Polsko  Polsko
Serguey Torres
Fernando Jorge
Kuba  Kuba

C4 1000 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1989 Plovdiv Jurij Gurin
Nikolay Yuravskiy
Viktor Renějskij
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Gusztáv Leikep
Attila Szabó
Gábor Takács
Ervin Hoffmann
Maďarsko  Maďarsko
Deyan Bonev
Nikolay Buhalov
Hristo Georgiev
Paisiy Lubenov
Bulharsko  Bulharsko
1990 Poznań Jurij Gurin
Nikolay Yuravskiy
Viktor Renějskij
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Gáspár Boldizsár
Ervin Hoffmann
Gusztáv Leikep
Attila Szabó
Maďarsko  Maďarsko
Nikolay Buhalov
Traicho Draganov
Paisiy Lubenov
Dejon Slavov
Bulharsko  Bulharsko
1991 Paříž Jurij Gurin
Nikolay Yuravskiy
Viktor Renějskij
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Olaf Heukrodt
Sven Montag
Ulrich Papke
Ingo Spelley
Německo  Německo
Nikolay Buhalov
Traicho Draganov
Paisiy Lubenov
Dejon Slavov
Bulharsko  Bulharsko
1993 Kodaň Imre Pulai
György Kolonics
Tibor Takács
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Andrey Kabanov
Sergey Chemenov
Pavel Konovaljov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
Viktor Dobrotvorskiy
Sergey Osadtchiy
Andrey Balabanov
Aleksandr Klinitchenko
Ukrajina  Ukrajina
1994 Mexico City Imre Pulai
György Kolonics
Tibor Takács
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Marcel Glavan
Cosmin Pasca
Antonel Borsan
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Juan Martinez
Antonio Romero
Ramón Ferrer
Benjamín Castaneda
Mexiko  Mexiko
1995 Duisburg Marcel Glavan
Cosmin Pasca
Antonel Borsan
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Gáspár Boldizsár
Ferenc Novák
Csaba Hüttner
György Zala
Maďarsko  Maďarsko
Ulrich Papke
Patrick Schulze
Christian Gille
Jens Lubrich
Německo  Německo
1997 Dartmouth Marcel Glavan
Cosmin Pasca
Antonel Borsan
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Konstantin Fomičev
Maxim Opalev
Vladislav Polzounov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
Daniel Jędraszko
Piotr Midloch
Paweł Midloch
Paweł Baraszkiewicz
Polsko  Polsko
1998 Szeged Csaba Horváth
Béla Belicza
Csaba Hüttner
László Szuszkó
Maďarsko  Maďarsko
Konstantin Fomichev
Vasiliy Mailov
Andrey Kabanov
Ignat Kovalev
Rusko  Rusko
Martin Doktor
Petr Netušil
Jan Macháč
Viktor Jiráský
Česko  Česko
1999 Milan Ignat Kovalev
Konstantin Fomichev
Aleskey Volkonskiy
Andrey Kabanov
Rusko  Rusko
Mitică Pricop
Ionel Averian
Iosif Anisim
Samil Grigoe
Rumunsko  Rumunsko
Csaba Horváth
Béla Belicza
Aron Gajarszki
György Kozmann
Maďarsko  Maďarsko
2001 Poznań György Zala
György Kozmann
Béla Belicza
Gábor Ivan
Maďarsko  Maďarsko
Ivan Skovorodkin
Aleksandr Bagdanovich
Aleksandr Kurlandchik
Aleksandr Zhukovskiy
Bělorusko  Bělorusko
Iosif Anisim
Chirac Marcov
Ionel Averian
Mikhail Vartolomei
Rumunsko  Rumunsko
2002 Seville Andrezj Jezierski
Adam Ginter
Michal Gajowink
Roman Rykiewicz
Polsko  Polsko
Dimitri Joukovski
Maxim Boilard
Tamás Buday, Jr.
Attila Buday
Kanada  Kanada
Aleksandr Zhukovskiy
Aleksandr Kurlandchik
Aleksandr Bagdanovich
Sermen Saponenko
Bělorusko  Bělorusko
2003 Gainesville Csaba Hüttner
Márton Joób
Imre Pulai
Ferenc Novák
Maďarsko  Maďarsko
Attilia Buday
Tamás Buday, Jr.
Maxim Boilard
Dimitri Joukovski
Kanada  Kanada
Andrezj Jezierski
Roman Rynkiewicz
Adam Ginter
Wojciech Tyszyński
Polsko  Polsko
2005 Záhřeb Wojciech Tyszyński
Michał Śliwiński
Andrzej Jezierski
Michal Gajowink
Polsko  Polsko
Constantiin Popa
Loredan Popa
Florin Mironcic
Petre Condrat
Rumunsko  Rumunsko
Robert Nuck
Stefan Holtz
Thomas Lück
Stephan Breuing
Německo  Německo
2006 Szeged Robert Nuck
Stephan Breuing
Stefan Holtz
Thomas Lück
Německo  Německo
Andrew Russell
Thomas Hall
Kyle Jeffery
Dimitri Joukovski
Kanada  Kanada
Aleksandr Kurlandchyk
Aleksandr Zhukovskiy
Aleksandr Bagdanovich
Andrey Bagdanovich
Bělorusko  Bělorusko
2007 Duisburg Josif Chirlia
Andrei Cuculici
Silviu Simoncenco
Loredan Popa
Rumunsko  Rumunsko
Robert Nuck
Erik Leue
Thomas Lück
Stefan Holtz
Německo  Německo
Márton Metka
Róbert Mike
Mátyás Sáfran
Gábor Balázs
Maďarsko  Maďarsko
2009 Dartmouth Dzianis Harazha
Dzmitry Rabchanka
Dzmitry Vaitsishkin
Aleksandr Vauchetskiy
Bělorusko  Bělorusko
Chris Wend
Thomas Lück
Erik Rebstock
Ronald Verch
Německo  Německo
Cătălin Costache
Silviu Simioncencu
Iosif Chirila
Andrei Cuculici
Rumunsko  Rumunsko
2010 Poznań Dzmitry Rabchanka
Dzmitry Vaitsishkin
Dzianis Harazha
Aleksandr Vauchetskiy
Bělorusko  Bělorusko
Gabriel Gheoca
Nicolae Bogdan
Mihail Simon
Florin Comanici
Rumunsko  Rumunsko
Chris Wend
Tomasz Wylenzek
Ronald Verch
Erik Rebstock
Německo  Německo
2011 Szeged Dzmitry Rabchanka
Dzmitry Vaitsishkin
Dzianis Harazha
Aliaksandr Vauchetski
Bělorusko  Bělorusko
Gabriel Gheoca
Catalin Costache
Florian Comanici
Mihail Simon
Rumunsko  Rumunsko
Mátyás Sáfrán
Mihály Sáfrán
Henrik Vasbányai
Szabolcs Németh
Maďarsko  Maďarsko
2013 Duisburg Kurt Kuschela
Erik Leue
Erik Rebstock
Peter Kretschmer
Německo  Německo
Dzmitry Rabchanka
Dzmitry Vaitsishkin
Dzianis Harazha
Aleksandr Vauchetskiy
Bělorusko  Bělorusko
Dávid Korisánszky
Péter Korisánszky
András Vass
Dávid Varga
Maďarsko  Maďarsko
2014 Moskva Rasul Ishmukhamedov
Viktor Melantyev
Ilya Pervukhin
Kirill Shamshurin
Rusko  Rusko
Dzianis Harazha
Dzmitry Rabchanka
Dzmitry Vaitsishkin
Aleksandr Vauchetskiy
Bělorusko  Bělorusko
Tamás Kiss
Pál Sarudi
Dávid Varga
András Vass
Maďarsko  Maďarsko
2015 Milan Leonid Carp
Petre Condrat
Josif Chirilă
Stefan Strat
Rumunsko  Rumunsko
Denys Kovalenko
Denys Kamerylov
Vitaliy Vergeles
Eduard Shemetylo
Ukrajina  Ukrajina
Pál Sarudi
Tamás Kiss
András Vass
Dávid Varga
Maďarsko  Maďarsko
2017 Račice Sebastian Brendel
Stefan Kiraj
Jan Vandrey
Conrad Scheibner
Německo  Německo
Piotr Kuleta
Marcin Grzybowski
Tomasz Barniak
Wiktor Glazunow
Polsko  Polsko
Denys Kamerylov
Vitaliy Vergeles
Eduard Shemetylo
Denys Kovalenko
Ukrajina  Ukrajina

C1 500 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1971 Bělehrad   Detlef Lewe (GER)   Tamás Wichmann (HUN)   Ivan Patzaichin (ROU)
1973 Tampere   Miklós Darvas (HUN)   Nikolay Fedulov (URS)   Ivan Patzaichin (ROU)
1974 Mexico City   Sergey Petrenko (URS)   Klaus Zeisler (GDR)   Ivan Patzaichin (ROU)
1975 Bělehrad   Sergey Petrenko (URS)   Miklós Darvas (HUN)   Borislav Ananiev (BUL)
1977 Sofia   Lipat Varabiev (ROU)   Ulrich Eicke (GER)   Zdislav Soroko (URS)
1978 Bělehrad   Liubomir Ljubenov (BUL)   Gyula Hajdu (HUN)   Sergey Liminovich (URS)
1979 Duisburg   Sergey Postrechin (URS)   Ulrich Eicke (GER)   Liubomir Ljubenov (BUL)
1981 Nottingham   Olaf Heukrodt (GDR)   Gennadiy Liseichikov (URS)   János Sarusi Kis (HUN)
1982 Bělehrad   Olaf Heukrodt (GDR)   János Sarusi Kis (HUN)   Sergey Postrechin (URS)
1983 Tampere   Costicǎ Olaru (ROU)   Ulrich Papke (GDR)   Anatoliy Volkov (URS)
1985 Mechelen   Olaf Heukrodt (GDR)   Anatoliy Volkov (URS)   Aurel Macarencu (ROU)
1986 Montreal   Olaf Heukrodt (GDR)   Aurel Macarencu (ROU)   Nikolai Buhalov (BUL)
1987 Duisburg   Olaf Heukrodt (GDR)   Petr Procházka (TCH)   Attila Szabó (HUN)
1989 Plovdiv   Michał Śliwiński (URS)   Olaf Heukrodt (GDR)   Martin Marinov (BUL)
1990 Poznań   Michał Śliwiński (URS)   Thomas Zereske (GDR)   Martin Marinov (BUL)
1991 Paříž   Michał Śliwiński (URS)   Nikolai Buhalov (BUL)   Olaf Heukrodt (GER)
1993 Kodaň   Nikolai Buhalov (BUL)   György Kolonics (HUN)   Steve Giles (CAN)
1994 Mexico City   Nikolai Buhalov (BUL)   Imre Pulai (HUN)   Michał Śliwiński (UKR)
1995 Duisburg   Nikolai Buhalov (BUL)   Martin Doktor (CZE)   Imre Pulai (HUN)
1997 Dartmouth   Martin Doktor (CZE)   Béla Belicza (HUN)   Michał Śliwiński (UKR)
1998 Szeged   Maxim Opalev (RUS)   Andreas Dittmer (GER)   Michał Śliwiński (UKR)
1999 Milan   Maxim Opalev (RUS)   Martin Doktor (CZE)   Andreas Dittmer (GER)
2001 Poznań   Maxim Opalev (RUS)   György Kolonics (HUN)   Andreas Dittmer (GER)
2002 Seville   Maxim Opalev (RUS)   György Kolonics (HUN)   Andreas Dittmer (GER)
2003 Gainesville   Andreas Dittmer (GER)   Maxim Opalev (RUS)   Martin Doktor (CZE)
2005 Záhřeb   Andreas Dittmer (GER)   Paweł Baraszkiewicz (POL)   Maxim Opalev (RUS)
2006 Szeged   Maxim Opalev (RUS)   Jurij Čeban (UKR)   Yang Wenjun (CHN)
2007 Duisburg   David Cal (ESP)   Andreas Dittmer (GER)   Yang Wenjun (CHN)
2009 Dartmouth   Dzianis Harazha (BLR)   Nikolaj Lipkin (RUS)   Mathieu Goubel (FRA)
2010 Poznań   Dzianis Harazha (BLR)   Li Qiang (CHN)   Vadim Menkov (UZB)
2011 Szeged   Vladimir Fedosenko (RUS)   Dzianis Harazha (BLR)   Oleksandr Maksymchuk (UKR)
2013 Duisburg   Isaquias Queiroz (BRA)   Vadim Menkov (UZB)   Erik Leue (GER)
2014 Moskva   Isaquias Queiroz (BRA)   Sebastian Brendel (GER)   Martin Fuksa (CZE)
2015 Milan   Martin Fuksa (CZE)   Oleg Tarnovschi (MDA)   Maksim Piatrou (BLR)
2017 Račice   Martin Fuksa (CZE)   Carlo Tacchini (ITA)   Maksim Piatrou (BLR)
2018 Montemor-o-Velho   Isaquias Queiroz (BRA)   Sebastian Brendel (GER)   Martin Fuksa (CZE)
2019 Szeged   Sebastian Brendel (GER)   Angel Kodinov (BUL)   Oleg Tarnovschi (MDA)
2021 Kodaň   Conrad-Robin Scheibner (GER)   Martin Fuksa (CZE)   Oleg Tarnovschi (MDA)

C2 500 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1971 Bělehrad Georghe Danielov
Gheorghe Simionov
Rumunsko  Rumunsko
Jurij Lobanov
Vladimir Pankov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Viktor Boitschev
Fedja Stefanov
Bulharsko  Bulharsko
1973 Tampere Oleg Kaidov
Vitaliy Slobodenyuk
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Georghe Danielov
Gheorghe Simionov
Rumunsko  Rumunsko
Jerzy Opara
Andrezj Gronowicz
Polsko  Polsko
1974 Mexico City Alexandr Vinogradov
Jurij Lobanov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Georghe Danielov
Gheorghe Simionov
Rumunsko  Rumunsko
Tomáš Šach
Jiří Čtvrtečka
Československo  Československo
1975 Bělehrad Alexandr Vinogradov
Jurij Lobanov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Tomáš Šach
Jiří Čtvrtečka
Československo  Československo
Gábor Árva
Péter Povázsay
Maďarsko  Maďarsko
1977 Sofia László Foltán
István Vaskuti
Maďarsko  Maďarsko
John Wood
Gregory Smith
Kanada  Kanada
Vasilij Jurčenko
Jurij Lobanov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
1978 Bělehrad László Foltán
István Vaskuti
Maďarsko  Maďarsko
Sergey Petrenko
Pytor Grigonis
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Gheorghe Simionov
Toma Simionov
Rumunsko  Rumunsko
1979 Duisburg Ivan Patzaichin
Istvan Capusta
Rumunsko  Rumunsko
Sergey Petrenko
Alexandr Vinogradov
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Marek Łbik
Piotr Pawlowski
Polsko  Polsko
1981 Nottingham László Foltán
István Vaskuti
Maďarsko  Maďarsko
Edem Muradosilov
Vigantas Zhekaitis
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Liubomir Ljubenov
Sevdalin Ilkov
Bulharsko  Bulharsko
1982 Bělehrad Matija Ljubek
Mirko Nišović
Jugoslávie  Jugoslávie
Jurij Laptikov
Sergej Petrenko
Sovětský svaz  Sovětský svaz
László Foltán
István Vaskuti
Maďarsko  Maďarsko
1983 Tampere Matija Ljubek
Mirko Nišović
Jugoslávie  Jugoslávie
Ivans Klementjevs
Sergey Ossadzhiy
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Dumitru Betiu
Flodor Gurei
Rumunsko  Rumunsko
1985 Mechelen János Sarusi Kis
István Vaskuti
Maďarsko  Maďarsko
Marek Łbik
Marek Dopierała
Polsko  Polsko
Ulrich Papke
Uwe Madeja
Východní Německo  Východní Německo
1986 Montreal János Sarusi Kis
István Vaskuti
Maďarsko  Maďarsko
Viktor Renějskij
Aleksandr Kalnitzhenko
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Ulrich Papke
Ingo Spelly
Východní Německo  Východní Německo
1987 Duisburg Marek Łbik
Marek Dopierała
Polsko  Polsko
Jurij Gurin
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Petr Procházka
Alon Lochinsky
Československo  Československo
1989 Plovdiv Viktor Renějskij
Nikolaj Žuravskij
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Tomasz Goliasz
Marek Łbik
Polsko  Polsko
Joël Bettin
Philippe Renaud
Francie  Francie
1990 Poznań Viktor Renějskij
Nikolaj Žuravskij
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Ulrich Papke
Ingo Spelly
Východní Německo  Východní Německo
Attila Pálizs
György Zala
Maďarsko  Maďarsko
1991 Paříž Attila Pálizs
Attila Szabó
Maďarsko  Maďarsko
Viktor Renějskij
Nikolaj Žuravskij
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Olivier Bolvin
Didier Hoyer
Francie  Francie
1993 Kodaň György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Christian Frederiksen
Arne Nielsson
Dánsko  Dánsko
Andreas Dittmer
Gunar Kirchbach
Německo  Německo
1994 Mexico City Gheorghe Andriev
Grigore Obreja
Rumunsko  Rumunsko
György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Blagovest Stoyanov
Martin Marinov
Bulharsko  Bulharsko
1995 Duisburg György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Viktor Renějskij
Nikolaj Žuravskij
Moldavsko  Moldavsko
Andreas Dittmer
Gunar Kirchbach
Německo  Německo
1997 Dartmouth György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Daniel Jędraszko
Paweł Baraszkiewicz
Polsko  Polsko
Thomas Zereske
Christian Gille
Německo  Německo
1998 Szeged György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Daniel Jędraszko
Paweł Baraszkiewicz
Polsko  Polsko
Thomas Zereske
Christian Gille
Německo  Německo
1999 Milan Daniel Jędraszko
Paweł Baraszkiewicz
Polsko  Polsko
Imre Pulai
Ferenc Novák
Maďarsko  Maďarsko
Alexandr Kovaljov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
2001 Poznań Ibrahim Rojas
Leobaldo Pereira
Kuba  Kuba
Daniel Jędraszko
Paweł Baraszkiewicz
Polsko  Polsko
Mitică Pricop
Florian Popescu
Rumunsko  Rumunsko
2002 Seville Ibrahim Rojas
Ledi Balceiro
Kuba  Kuba
Florian Popescu
Silviu Simioncencu
Rumunsko  Rumunsko
Sergej Ulegin
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
2003 Gainesville Paweł Baraszkiewicz
Daniel Jędraszko
Polsko  Polsko
Silviu Simiocencu
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Ibrahim Rojas
Ledi Balceiro
Kuba  Kuba
2005 Záhřeb Christian Gille
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
György Kozmann
György Kolonics
Maďarsko  Maďarsko
Serguey Torres
Karel Aguilar
Kuba  Kuba
2006 Szeged Alexandr Kostoglod
Sergej Ulegin
Rusko  Rusko
Stefan Holtz
Robert Nuck
Německo  Německo
György Kozmann
György Kolonics
Maďarsko  Maďarsko
2007 Duisburg György Kozmann
György Kolonics
Maďarsko  Maďarsko
Josif Chirila
Andrei Cuculici
Rumunsko  Rumunsko
Christian Gille
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
2009 Dartmouth Stefan Holtz
Robert Nuck
Německo  Německo
Jevgenij Ignatov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Sergey Bezugliy
Maxim Prokopenko
Ázerbájdžán  Ázerbájdžán
2010 Poznań Alexandru Dumitrescu
Victor Mihalachi
Rumunsko  Rumunsko
Sergey Bezugliy
Maxim Prokopenko
Ázerbájdžán  Ázerbájdžán
Pavel Petrov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
2011 Szeged Alexandru Dumitrescu
Victor Mihalachi
Rumunsko  Rumunsko
Sergiy Bezugliy
Maxim Prokopenko
Ázerbájdžán  Ázerbájdžán
Peter Kretschmer
Kurt Kuschela
Německo  Německo
2013 Duisburg Viktor Melantyev
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Henrik Vasbányai
Róbert Mike
Maďarsko  Maďarsko
Jaroslav Radoň
Filip Dvořák
Česko  Česko
2014 Moskva Alexey Korovashkov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Alexandru Dumitrescu
Victor Mihalachi
Rumunsko  Rumunsko
Rolexis Baez
Serguey Torres
Kuba  Kuba
2015 Milan Pavel Petrov
Mikhail Pavlov
Rusko  Rusko
Wiktor Głazunow
Vincent Słomiński
Polsko  Polsko
Dmytro Ianchuk
Taras Mishchuk
Ukrajina  Ukrajina
2017 Račice Ivan Štyl
Viktor Melantyev
Rusko  Rusko
Victor Mihalachi
Leonid Carp
Rumunsko  Rumunsko
Sergiu Craciun
Nicolae Craciun
Itálie  Itálie
2018 Montemor-o-Velho Isaquias Queiroz
Erlon Silva
Brazílie  Brazílie
Viktor Melantev
Vladislav Chebotar
Rusko  Rusko
Arsen Śliwiński
Michał Lubniewski
Polsko  Polsko
2019 Szeged Li Qiang
Xing Song
Čína  Čína
Jonatán Hajdu
Ádám Fekete
Maďarsko  Maďarsko
Sete Benavides
Antoni Segura
Španělsko  Španělsko
2021 Kodaň Nicolae Craciun
Daniele Santini
Itálie  Itálie
Jonatán Hajdu
Ádám Fekete
Maďarsko  Maďarsko
Viktor Melantyev
Vladislav Chebotar
(RCF)

Ruští reprezentanti Sergej Ulegin a Alexandr Kostoglod dojeli na šampionátu v roce 2003 druzí, ale kvůli pozitivnímu dopingovému testu Ulegina o stříbrné medaile přišli.

C4 500 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1989 Plovdiv Viktor Renějskij
Nikolay Yuravskiy
Jurij Gurin
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Attila Szabó
Zsolt Varga
György Zala
Ervin Hoffmann
Maďarsko  Maďarsko
Bénoît Bernard
Joël Bettin
Philippe Renaud
Pascal Sylvoz
Francie  Francie
1990 Poznań Jurij Gurin
Nikolaj Žuravskij
Viktor Renějskij
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Zsolt Bohács
Ervin Hoffmann
Gusztáv Leikep
Attila Szabó
Maďarsko  Maďarsko
Nikolay Buhalov
Traicho Draganov
Paisiy Lubenov
Dejon Slavov
Bulharsko  Bulharsko
1991 Paříž Jurij Gurin
Nikolaj Žuravskij
Viktor Renějskij
Valerij Veško
Sovětský svaz  Sovětský svaz
Bénoît Bernard
Joël Bettin
Philippe Renaud
Pascal Sylvoz
Francie  Francie
Axel Berndt
Andreas Dittmer
Sven Montag
Thomas Zereske
Německo  Německo
1993 Kodaň Ervin Hoffmann
Attila Szabó
Gáspár Boldizsár
Ferenc Novák
Maďarsko  Maďarsko
Andrey Kabanov
Sergey Chemenov
Pavel Konovalov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
Petr Procházka
Roman Dittrich
Waldemar Fibigr
Tomáš Křivánek
Česko  Česko
1994 Mexico City Ervin Hoffmann
Attila Szabó
Gáspár Boldizsár
Ferenc Novák
Maďarsko  Maďarsko
Marcel Glavan
Cosmin Pasca
Antonel Borsan
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Slavomír Kňazovický
Peter Páleš
Csaba Orosz
Juraj Filip
Slovensko  Slovensko
1995 Duisburg Ervin Hoffmann
Attila Szabó
György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Marcel Glavan
Cosmin Pasca
Antonel Borsan
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Rumen Nikolov
Atanas Angelov
Stanimir Atanasov
Dmitar Atanasov
Bulharsko  Bulharsko
1997 Dartmouth György Kolonics
Csaba Horváth
Csaba Hüttner
László Szuszkó
Maďarsko  Maďarsko
Marcel Glavan
Cosmin Pasca
Antonel Borsan
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Sergey Chemenov
Andrey Konovalov
Vladislav Polzounov
Alexandr Kostoglod
Rusko  Rusko
1998 Szeged György Kolonics
Csaba Horváth
Csaba Hüttner
László Szuszkó
Maďarsko  Maďarsko
Gheorghe Andriev
Florin Popescu
Cosmin Pasca
Ionel Averian
Rumunsko  Rumunsko
Alexandr Kostoglod
Pavel Konovalov
Vladislav Polzounov
Vladimir Ladocha
Rusko  Rusko
1999 Milan Roman Kruglyakov
Vladimir Ladocha
Konstantin Fomichev
Andrey Kabanov
Rusko  Rusko
Mitică Pricop
Ionel Averian
Gheorghe Andriev
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Yannick Lavigne
Jean-Gilles Grare
Mathieu Goubel
Sylvain Hoyer
Francie  Francie
2001 Poznań Iosif Anisim
Florin Popescu
Mikhail Vartolemei
Ionel Averian
Rumunsko  Rumunsko
György Zala
György Kozmann
Béla Belicza
Gábor Ivan
Maďarsko  Maďarsko
Roman Kruglyakov
Konstantin Fomichev
Vladimir Ladocha
Aleskey Volkinskiy
Rusko  Rusko
2002 Seville Mikhail Vartolemei
Ionel Averian
Mitică Pricop
Florin Popescu
Rumunsko  Rumunsko
Konstantin Fomichev
Aleksandr Artemida
Roman Kruglyakov
Andrey Kabanov
Rusko  Rusko
Daniel Jędraszko
Adam Ginter
Michał Śliwiński
Marcin Grzybowski
Polsko  Polsko
2003 Gainesville Silviu Simiocencu
Florin Popescu
Mitică Pricop
Petre Condrat
Rumunsko  Rumunsko
Adam Ginter
Łukasz Woszczyński
Marcin Grzybowski
Michał Śliwiński
Polsko  Polsko
Csaba Hüttner
Gábor Furdok
Imre Pulai
Ferenc Novák
Maďarsko  Maďarsko
2005 Záhřeb Loredan Popa
Silviu Simiocencu
Florin Popescu
Iosif Chirila
Rumunsko  Rumunsko
Dmitriy Rabchanko
Dmitriy Vaitsishkin
Konstantin Shcharbak
Aleksandr Vauchetskiy
Bělorusko  Bělorusko
Andrzej Jezierski
Michał Śliwiński
Michał Gajownik
Adam Ginter
Polsko  Polsko
2006 Szeged Dmitriy Rabchanko
Dmitriy Vaitsishkin
Konstantin Shcharbak
Aleksandr Vauchetskiy
Bělorusko  Bělorusko
Łukasz Woszczyński
Paweł Baraszkiewicz
Marcin Grzybowski
Pawel Skowronski
Polsko  Polsko
Gabriel Talpă
Florian Mironic
Loredan Popa
Silviu Simiocencu
Rumunsko  Rumunsko
2007 Duisburg Péter Balázs
Gábor Horváth
Márton Joób
Pál Sarudi
Maďarsko  Maďarsko
Robert Nuck
Sebastien Brendel
Thomas Lück
Stefan Holtz
Německo  Německo
Loredan Popa
Ciprian Popa
Niculae Flocea
Florian Mironic
Rumunsko  Rumunsko
2018 Montemor-o-Velho Pavel Petrov
Viktor Melantyev
Mikhail Pavlov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Yurii Vandiuk
Oleh Borovyk
Andrii Rybachok
Eduard Shemetylo
Ukrajina  Ukrajina
Daniele Santini
Sergiu Craciun
Nicolae Craciun
Luca Incollingo
Itálie  Itálie
2019 Szeged Pavel Petrov
Viktor Melantyev
Mikhail Pavlov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Jan Vandrey
Conrad-Robin Scheibner
Tim Hecker
Moritz Adam
Německo  Německo
Andrei Bahdanovich
Evgeniy Tengel
Maksim Krysko
Vitali Asetski
Bělorusko  Bělorusko
2021 Kodaň Vitaliy Vergeles
Andrii Rybachok
Yurii Vandiuk
Taras Mishchuk
Ukrajina  Ukrajina
Aleksander Kitewski
Arsen Śliwiński
Michał Łubniewski
Norman Zezula
Polsko  Polsko
Pavel Petrov
Michail Pavlov
Viktor Melantyev
Ivan Shtyl
  RCF

Sergej Ulegin, Alexandr Kostoglod, Roman Kruglyakov, and Maxim Opalev of Russia finished first in the 2003 championships, but were stripped of their gold medal when Ulegin tested positive for doping.

C1 200 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1994 Mexico City   Nikolai Buhalov (BUL)   Ervin Hoffmann (HUN)   Michał Śliwiński (UKR)
1995 Duisburg   Nikolai Buhalov (BUL)   Thomas Zereske (GER)   Michał Śliwiński (UKR)
1997 Dartmouth   Béla Belicza (HUN)   Martin Doktor (CZE)   Michał Śliwiński (UKR)
1998 Szeged   Martin Doktor (CZE)   Slavomír Kňazovický (SVK)   Michał Śliwiński (UKR)
1999 Milan   Maxim Opalev (RUS)   Martin Doktor (CZE)   Slavomír Kňazovický (SVK)
2001 Poznań   Dmitriy Sabin (UKR)   Maxim Opalev (RUS)   Michał Śliwiński (POL)
2002 Seville   Maxim Opalev (RUS)   Andrzej Jezierski (POL)   Christian Gille (GER)
2003 Gainesville   Maxim Opalev (RUS)   Martin Doktor (CZE)   Andreas Dittmer (GER)
2005 Záhřeb   Valentyn Demyanenko (UKR)   Maxim Opalev (RUS)   Zhomart Satubaldin (KAZ)
2006 Szeged   Nikolaj Lipkin (RUS)   Valentyn Demyanenko (UKR)   Jevgenij Shuklin (LTU)
2007 Duisburg   Jurij Čeban (UKR)   Maxim Opalev (RUS)   Jevgenij Shuklin (LTU)
2009 Dartmouth   Valentyn Demyanenko (AZE)   Nikolaj Lipkin (RUS)   Jevgenij Shuklin (LTU)
2010 Poznań   Ivan Štyl (RUS)   Thomas Simart (FRA)   Jurij Čeban (UKR)
  Richard Dalton (CAN)
2011 Szeged   Valentin Demyanenko (AZE)   Ivan Štyl (RUS)   Alfonso Benavides (ESP)
2013 Duisburg   Valentin Demyanenko (AZE)   Ivan Štyl (RUS)   Alfonso Benavides (ESP)
2014 Moskva   Jurij Čeban (UKR)   Martin Fuksa (CZE)   Attila Vajda (HUN)
2015 Milan   Artsem Kozyr (BLR)   Li Qiang (CHN)   Isaquias Queiroz (BRA)
2017 Račice   Artsem Kozyr (BLR)   Zaza Nadiradze (GEO)   Adel Mojallali (IRI)
2018 Montemor-o-Velho   Artsem Kozyr (BLR)   Ivan Štyl (RUS)   Henrikas Žustautas (LTU)
2019 Szeged   Henrikas Žustautas (LTU)   Artsem Kozyr (BLR)   Zaza Nadiradze (GEO)

Dmitriy Sabin of the Ukraine won silver in this event at the 2002 championships, but was disqualified for doping.

C2 200 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1994 Mexico City Aleksandr Masseykov
Dmitriy Dovgailyonok
Bělorusko  Bělorusko
György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Olivier Bolvin
Sylvain Hoyer
Francie  Francie
1995 Duisburg György Kolonics
Csaba Horváth
Maďarsko  Maďarsko
Mark Eschelbach
Thomas Zereske
Německo  Německo
Martin Marinov
Blagovest Stoyanov
Bulharsko  Bulharsko
1997 Dartmouth Thomas Zereske
Christian Gille
Německo  Německo
Pavel Konovalov
Vladimir Ladocha
Rusko  Rusko
Petr Fuksa
Pavel Bednar
Česko  Česko
1998 Szeged Thomas Zereske
Christian Gille
Německo  Německo
Miklós Buzál
Attila Végh
Maďarsko  Maďarsko
Vladislav Polzounov
Andrey Kabanov
Rusko  Rusko
1999 Milan Konstantin Fomichev
Aleksandr Artemida
Rusko  Rusko
Daniel Jędraszko
Paweł Baraszkiewicz
Polsko  Polsko
Thomas Zereske
Christian Gille
Německo  Německo
2001 Poznań Paweł Baraszkiewicz
Daniel Jędraszko
Polsko  Polsko
Ionel Averian
Mikhail Vartolomei
Rumunsko  Rumunsko
Ibrahim Rojas
Leobaldo Pereira
Kuba  Kuba
2002 Seville Ibrahim Rojas
Ledi Balceiro
Kuba  Kuba
Petr Fuksa
Petr Netušil
Česko  Česko
Mikhail Vartolomei
Ionel Averian
Rumunsko  Rumunsko
2003 Gainesville Paweł Baraszkiewicz
Daniel Jędraszko
Polsko  Polsko
Petr Fuksa
Petr Netušil
Česko  Česko
Sergiy Klimniuk
Dmitriy Sabin
Ukrajina  Ukrajina
2005 Záhřeb Jevgenij Ignatov
Nikolaj Lipkin
Rusko  Rusko
Christian Gille
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
Serguey Torres
Karel Aguilar
Kuba  Kuba
2006 Szeged Jevgenij Ignatov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Christian Gille
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
Raimundas Labuckas
Tomas Gadeikis
Litva  Litva
2007 Duisburg Jevgenij Ignatov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Christian Gille
Tomasz Wylenzek
Německo  Německo
Raimundas Labuckas
Tomas Gadeikis
Litva  Litva
2009 Dartmouth Tomas Gadeikis
Raimundas Labuckas
Litva  Litva
Jevgenij Ignatov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Stefan Holtz
Robert Nuck
Německo  Německo
2010 Poznań Raimundas Labuckas
Tomas Gadeikis
Litva  Litva
Jevgenij Ignatov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Paweł Skowroński
Paweł Baraszkiewicz
Polsko  Polsko
2011 Szeged Raimundas Labuckas
Tomas Gadeikis
Litva  Litva
Victor Melantiev
Nikolaj Lipkin
Rusko  Rusko
Dzmitry Rabchanka
Aleksandr Vauchetskiy
Bělorusko  Bělorusko
2013 Duisburg Robert Nuck
Stefan Holtz
Německo  Německo
Alexandr Kovalenko
Nikolaj Lipkin
Rusko  Rusko
Dzmitry Rabchanka
Aleksandr Vauchetskiy
Bělorusko  Bělorusko
2014 Moskva Alexey Korovashkov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Stefan Holtz
Robert Nuck
Německo  Německo
Isaquias Queiroz
Erlon Silva
Brazílie  Brazílie
2015 Milan Alexey Korovashkov
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
Hleb Saladhuka
Dzianis Makhlai
Bělorusko  Bělorusko
Stefan Holtz
Robert Nuck
Německo  Německo
2017 Račice Ivan Štyl
Alexander Kovalenko
Rusko  Rusko
Michał Łubniewski
Arsen Śliwiński
Polsko  Polsko
Ádám Fekete
Jonatán Hajdu
Maďarsko  Maďarsko
2018 Montemor-o-Velho Hleb Saladhuka
Dzianis Makhlai
Bělorusko  Bělorusko
Michał Łubniewski
Arsen Śliwiński
Polsko  Polsko
Alexander Kovalenko
Ivan Štyl
Rusko  Rusko
2019 Szeged Alberto Pedrero
Pablo Graña
Španělsko  Španělsko
Michał Łubniewski
Arsen Śliwiński
Polsko  Polsko
Artur Guliev
Elyorjon Mamadaliev
Uzbekistán  Uzbekistán

C4 200 metrůEditovat

Rok / Místo Zlato Stříbro Bronz
1994 Mexico City Pavel Konovalov
Andrey Kabanov
Sergey Chemenov
Alexandr Kostoglod
Rusko