Otevřít hlavní menu

Coppa Italia 2017/18

sezóna Coppa Italia

Zúčastněné kluby v tomto ročníkuEditovat

     Kluby ze Serie A
     Kluby ze Serie B
     Kluby ze Serie C
     Kluby ze Serie D
Coppa Italia 2017/18
Hrají od osmifinále
Kluby ze Serie A
Hrají od 3. kola
Kluby ze Serie A
Hrají od 2. kola
Kluby ze Serie B
Hrají od 1. kola
Kluby ze Serie C a ze Serie D
Juventus FC   Turín FC AC Perugia Calcio Pordenone Calcio
SS Lazio UC Sampdoria US Avellino 1912 US Lecce
AC Milán Cagliari Calcio Empoli FC SS Arezzo
SSC Neapol US Sassuolo Calcio Novara Calcio Calcio Padova
Atalanta BC Udinese Calcio AC Cesena US Alessandria Calcio 1912
FC Inter Milán AC ChievoVerona AS Cittadella AS Livorno Calcio
ACF Fiorentina Bologna FC 1909 Ascoli Picchio FC 1898 Trapani Calcio
AS Řím Janov CFC Frosinone Calcio Vicenza Calcio
Crotone FC Spezia Calcio Virtus Francavilla Calcio
S.P.A.L. US Città di Palermo AC Reggianna 1919
Hellas Verona FC Foggia Calcio AC Pisa 1909
Benevento Calcio Ternana Unicusano Calcio Società Sportiva Juve Stabia
Carpi FC 1909 AC Giana Erminio
US Salernitana 1919 SS Sambenedettese
Brescia Calcio Piacenza Calcio 1919
Delfino Pescara 1936 Siracusa Calcio
FC Pro Vercelli 1892 SS Matera Calcio
Benátky FC AS Gubbio 1910
Virtus Entella Monterosi
FC Bari 1908 Casertana FC
Parma Calcio 1913 AC Renate
US Cremonese US Massese 1919
AS Lucchese Libertas 1905
UC AlbinoLeffe
Bassano Virtus 55 Soccer Team
Varese Calcio
ASD Trastevere Calcio
Imolese Calcio 1919 SSD
AS Pro Piacenza 1919
Paganese Calcio 1926
Feralpisalò
Cosenza Calcio
Rende Calcio 1968
US Triestina Calcio 1918
Ciliverghe Mazzano
Matelica


ZápasyEditovat

1. koloEditovat

Zápasy byly na programu 29.- 30. července 2017.

Poznámky
     Postup do dalšího kola
Domácí Výsledek Hosté
SS Sambenedettese
2:0 (prodl)
AS Lucchese Libertas 1905
Piacenza Calcio 1919
1:0
US Massese 1919
Trapani Calcio
6:0
Paganese Calcio 1926
AS Livorno Calcio
0:0 (5:4 pen)
Feralpisalò
Cosenza Calcio
2:3 (prodl)
US Alessandria Calcio 1912
ASD Trastevere Calcio
1:2
AC Reggianna 1919
AC Pisa 1909
3:1
Varese Calcio
AS Gubbio 1910
1:0
Monterosi
Trapani Calcio
1:0
Campodarsego
Società Sportiva Juve Stabia
3:1
Bassano Virtus 55 Soccer Team
SS Matera Calcio
2:0
Casertana FC
Virtus Francavilla Calcio
3:1
Imolese Calcio 1919 SSD
US Lecce
3:1
Ciliverghe Mazzano
Pordenone Calcio
2:0
Matelica
Vicenza Calcio
4:1
AS Pro Piacenza 1919
Calcio Padova
2:1 (prodl)
Rende Calcio 1968
SS Arezzo
0:1
US Triestina Calcio 1918
AS Giana Erminio
2:2
UC AlbinoLeffe
AC Renate
3:1
Siracusa Calcio

2. koloEditovat

Zápasy byly na programu 5.- 6. srpna 2017.

Domácí Výsledek Hosté
AC Cesena
2:1
SS Sambenedettese
Novara Calcio
1:2
Piacenza Calcio 1919
Ternana Unicusano Calcio
0:1
Trapani Calcio
Carpi FC 1909
4:0
AS Livorno Calcio
US Salernitana 1919
2:1
US Alessandria Calcio 1912
Spezia Calcio
3:0
AC Reggianna 1919
Virtus Entella
0:1
US Cremonese
FC Bari 1908
2:1
Parma Calcio 1913
AC Pisa 1909
0:1
Frosinone Calcio
AC Perugia Calcio
2:1
AS Gubbio 1910
Ascoli Picchio FC 1898
3:2
Società Sportiva Juve Stabia
US Avellino 1912
1:0
SS Matera Calcio
US Città di Palermo
5:0
Virtus Francavilla Calcio
FC Pro Vercelli 1892
1:2
US Lecce
Benátky FC
1:2
Pordenone Calcio
Vicenza Calcio
1:3
Foggia Calcio
Brescia Calcio
1:0
Calcio Padova
Delfino Pescara 1936
5:3 (prodl)
US Triestina Calcio 1918
AS Cittadella
2:1
UC AlbinoLeffe
Empoli FC
2:2 (3:4 pen)
AC Renate

3. koloEditovat

Zápasy byly na programu 11.- 13. srpna 2017.

Domácí Výsledek Hosté
Janov CFC
2:1 (prodl)
AC Cesena
Crotone FC
2:1
Piacenza Calcio 1919
Turín FC
7:1
Trapani Calcio
Carpi FC 1909
3:3 (4:3 pen)
US Salernitana 1919
US Sassuolo Calcio
2:0
Spezia Calcio
FC Bari 1908
2:1
US Cremonese
Udinese Calcio
3:2
Frosinone Calcio
Benevento Calcio
0:4
AC Perugia Calcio
AC ChievoVerona
2:1
Ascoli Picchio FC 1898
Hellas Verona FC
3:1
US Avellino 1912
Cagliari Calcio
1:1 (4:2 pen)
US Città di Palermo
Pordenone Calcio
3:2
US Lecce
UC Sampdoria
3:0
Foggia Calcio
Brescia Calcio
1:3
Delfino Pescara 1936
Bologna FC 1909
0:3
AS Cittadella
S.P.A.L.
1:0
AC Renate

4. koloEditovat

Zápasy byly na programu 28.- 30. listopadu 2017.

Domácí Výsledek Hosté
Janov CFC
1:0
Crotone FC
Turín FC
2:0
Carpi FC 1909
US Sassuolo Calcio
2:1
FC Bari 1908
Udinese Calcio
8:3
AC Perugia Calcio
AC ChievoVerona
1:1 (4:5 pen)
Hellas Verona FC
Cagliari Calcio
1:2
Pordenone Calcio
UC Sampdoria
4:1
Delfino Pescara 1936
S.P.A.L.
0:2
AS Cittadella

osmi fináleEditovat

Zápasy byly na programu 12.- 20. prosince 2017.

Domácí Výsledek Hosté
Juventus FC
2:0
Janov CFC
AS Řím
1:2
Turín FC
Atalanta BC
2:1
US Sassuolo Calcio
SSC Neapol
1:0
Udinese Calcio
AC Milán
3:0
Hellas Verona FC
FC Inter Milán
0:0 (5:4 pen)
Pordenone Calcio
ACF Fiorentina
3:2
UC Sampdoria
SS Lazio
4:1
AS Cittadella

čtvrtfináleEditovat

Zápasy byly na programu 26. prosince 2017 - 2. ledna 2018.

Domácí Výsledek Hosté
Juventus FC
2:0
Turín FC
SSC Neapol
1:2
Atalanta BC
AC Milán
1:0 (prodl)
FC Inter Milán
SS Lazio
1:0
ACF Fiorentina

semifináleEditovat

Zápasy č. 1 byly na programu 30. a 31. ledna 2018, zápasy č. 2 byly na programu 28. února 2018.

Domácí Výsledek č. 1 Výsledek č. 2 Hosté
Atalanta BC
0:1
0:1
Juventus FC
AC Milán
0:0
0:0 (5:4 pen)
SS Lazio

FináleEditovat

9. 5. 2018
21:00 CEST
Juventus FC 4 : 0 AC Milán Stadio Olimpico, Řím, Itálie  
diváci: 66 400
rozhodčí: Antonio Damato
Medhi Benatia   56',   64'
Douglas Costa   61'
Nikola Kalinić   76'(vl.)
[1]
B 1   Gianluigi Buffon  
PO 7   Juan Cuadrado
SO 15   Andrea Barzagli
SO 4   Medhi Benatia
PO 22   Kwadwo Asamoah
PZ 6   Sami Khedira
SZ 5   Miralem Pjanić   87'
LZ 14   Blaise Matuidi
10   Paulo Dybala   83'
11   Douglas Costa   62'   73'
17   Mario Mandžukić
Náhradníci:
B 16   Carlo Pinsoglio
B 23   Wojciech Szczęsny
O 2   Mattia De Sciglio
Z 8   Claudio Marchisio   87'
Ů 9   Gonzalo Higuaín   83'
O 12   Alex Sandro
O 21   Benedikt Höwedes
O 24   Daniele Rugani
O 26   Stephan Lichtsteiner
Z 27   Stefano Sturaro
Z 30   Rodrigo Bentancur
Ů 33   Federico Bernardeschi   73'
Trenér:
  Massimiliano Allegri
 
B 99   Gianluigi Donnarumma
PO 2   Davide Calabria   73'
SO 19   Leonardo Bonucci  
SO 13   Alessio Romagnoli
LO 68   Ricardo Rodríguez
PZ 79   Franck Kessié
SZ 73   Manuel Locatelli   80'
LZ 5   Giacomo Bonaventura
8   Suso   67'
63   Patrick Cutrone   62'
10   Hakan Çalhanoğlu
Náhradníci:
B 30   Marco Storari
B 90   Antonio Donnarumma
Z 4   José Mauri
Ů 7   Nikola Kalinić   62'
Ů 9   André Silva
Z 11   Fabio Borini   67'
O 17   Cristián Zapata
Z 18   Riccardo Montolivo   80'
O 20   Ignazio Abate
Z 21   Lucas Biglia
O 22   Mateo Musacchio
O 31   Luca Antonelli
Trenér:
  Gennaro Gattuso

VítězEditovat

Coppa Italia 2017/18
Juventus FC
(13. titul)

             

OdkazyEditovat

ReferenceEditovat

V tomto článku byl použit překlad textu z článku Coppa Italia 2017-2018 na italské Wikipedii.

Související článkyEditovat