Mistrovství světa ve volejbale žen 2010

16. mistrovství světa ve volejbale žen proběhlo ve dnech 29. října14. listopadu 2010 v Japonsku.

16. mistrovství světa ve volejbale žen 2010
Podrobnosti turnaje
Pořadatel JaponskoJaponsko Japonsko
Města Tokio, Macumoto, Hamamacu, Nagoja, Ósaka
Datum konání 29. 10.14. 11. 2010
Počet týmů 21
Konečné pořadí
1. místo Rusko Rusko
2. místo Brazílie Brazílie
3. místo Japonsko Japonsko

Turnaje se zúčastnilo 24 mužstev, rozdělených do čtyřech šestičlenných skupin. Z každé skupiny postoupily nejlepší čtyři týmy do dvou čtvrtfinálových skupin. Družstva, která skončila ve čtvrtfinále na prvním a druhém místě, postoupila do play off o medaile. Družstva na třetím a čtvrtém místě hrála o 5. - 8. místo a družstva na pátém a šestém místě hrála o 9. - 12. místo. Mistrem světa se stalo Rusko.

Pořadatelská městaEditovat

Tokio Tokio Macumoto Hamamacu Nagoja Ósaka
Yoyogi National Gymnasium
Kapacita: 13 291
Tokyo Metropolitan Gymnasium
Kapacita: 10 000
Matsumoto City Gymnasium
Kapacita: 6 000
Hamamatsu Arena
Kapacita: 8 000
Nippon Gaishi Hall
Kapacita: 10 000
Osaka Municipal Central Gymnasium
Kapacita: 8 200
           

Výsledky a tabulkyEditovat

Základní skupinyEditovat

Skupina AEditovat

JPN SER POL PER COS ALG V P Skóre B
1. Japonsko  Japonsko *** 3:1 3:2 3:1 3:0 3:0 5 0 15:4 10
2. Srbsko  Srbsko 1:3 *** 3:1 3:1 3:0 3:0 4 1 13:5 9
3. Polsko  Polsko 2:3 1:3 *** 3:0 3:0 3:0 3 2 12:6 8
4. Peru  Peru 1:3 1:3 0:3 *** 3:1 3:0 2 3 8:10 7
5. Kostarika  Kostarika 0:3 0:3 0:3 1:3 *** 3:0 1 4 4:12 6
6. Alžírsko  Alžírsko 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 *** 0 5 0:15 5


Peru  Peru - Alžírsko  Alžírsko 3:0 (25:16, 25:12, 25:18)

29. října 2010 (12:30) – Tokio

Srbsko  Srbsko - Kostarika  Kostarika 3:0 (25:15, 25:18, 25:14)

29. října 2010 (15:00) – Tokio

Polsko  Polsko - Japonsko  Japonsko 2:3 (28:26, 25:21, 20:25, 23:25, 12:15)

29. října 2010 (18:00) – Tokio

Kostarika  Kostarika - Alžírsko  Alžírsko 3:0 (25:18, 25:21, 25:10)

30. října 2010 (12:30) – Tokio

Srbsko  Srbsko - Polsko  Polsko 3:1 (19:25, 27:25, 26:24, 25:22)

30. října 2010 (15:00) – Tokio

Japonsko  Japonsko - Peru  Peru (25:15, 25:17, 22:25, 25:14)

30. října 2010 (18:00) – Tokio

Peru  Peru - Srbsko  Srbsko 1:3 21:(25, 25:16, 21:25, 18:25)

31. října 2010 (12:30) – Tokio

Polsko  Polsko - Kostarika  Kostarika 3:0 (25:14, 25:12, 25:15)

31. října 2010 (15:00) – Tokio

Alžírsko  Alžírsko - Japonsko  Japonsko 0:3 (18:25, 7:25, 14:25)

31. října 2010 (18:00) – Tokio

Srbsko  Srbsko - Alžírsko  Alžírsko 3:0 25:(15, 25:12, 25:21)

2. listopadu 2010 (13:00) – Tokio

Polsko  Polsko - Peru  Peru 3:0 (25:10, 25:15, 25:16)

2. listopadu 2010 (15:30) – Tokio

Kostarika  Kostarika - Japonsko  Japonsko 0:3 (9:25 13,:25, 8:25)

2. listopadu 2010 (18:45) – Tokio

Peru  Peru - Kostarika  Kostarika 3:1 (25:18, 25:18, 32:34, 25:19)

3. listopadu 2010 (12:30) – Tokio

Alžírsko  Alžírsko - Polsko  Polsko 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)

3. listopadu 2010 (15:00) – Tokio

Japonsko  Japonsko - Srbsko  Srbsko 3:1 (28:26, 29:27, 18:25, 27:25)

3. listopadu 2010 (18:00) – Tokio


Skupina BEditovat

BRA NED ITA CZE PUR KEN V P Skóre B
1. Brazílie  Brazílie *** 3:0 3:0 3:2 3:0 3:0 5 0 15:2 10
2. Nizozemsko  Nizozemsko 0:3 *** 2:3 3:0 3:0 3:0 3 2 11:6 8
3. Itálie  Itálie 0:3 3:2 *** 2:3 3:0 3:0 3 2 11:8 8
4. Česko  Česko 2:3 0:3 3:2 *** 3:0 3:0 3 2 11:8 8
5. Portoriko  Portoriko 0:3 0:3 0:3 0:3 *** 3:0 1 4 3:12 6
6. Keňa  Keňa 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 *** 0 5 0:15 5


Brazílie  Brazílie - Keňa  Keňa 3:0 (25:15, 25:16, 25:11)

29. října 2010 (13:30) – Hamamatsu

Česko  Česko - Nizozemsko  Nizozemsko 0:3 (24:26, 20:25, 14:25)

29. října 2010 (16:15) – Hamamatsu

Portoriko  Portoriko - Itálie  Itálie 0:3 (20:25, 11:25, 18:25)

29. října 2010 (18:45) – Hamamatsu

Česko  Česko - Brazílie  Brazílie 2:3 (25:22, 22:25, 25:23, 20:25, 9:15)

30. října 2010 (13:00) – Hamamatsu

Keňa  Keňa - Portoriko  Portoriko 0:3 (20:25, 23:25, 19:25)

30. října 2010 (15:30) – Hamamatsu

Nizozemsko  Nizozemsko - Itálie  Itálie 2:3 (25:18, 21:25, 23:25, 28:26, 12:15)

30. října 2010 (18:00) – Hamamatsu

Portoriko  Portoriko - Česko  Česko 0:3 (14:25, 14:25, 17:25)

31. října 2010 (13:00) – Hamamatsu

Itálie  Itálie - Keňa  Keňa 3:0 (25:9, 25:7, 25:21)

31. října 2010 (15:30) – Hamamatsu

Brazílie  Brazílie - Nizozemsko  Nizozemsko 3:0 (25:19, 25:18, 25:14)

31. října 2010 (18:00) – Hamamatsu

Brazílie  Brazílie - Portoriko  Portoriko 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)

2. listopadu 2010 (13:30) – Hamamatsu

Nizozemsko  Nizozemsko - Keňa  Keňa 3:0 (25:8, 25:14, 25:11)

2. listopadu 2010 (16:15) – Hamamatsu

Česko  Česko - Itálie  Itálie 3:2 (25:27, 27:29, 25:23, 25:22, 17:15)

2. listopadu 2010 (18:45) – Hamamatsu

Portoriko  Portoriko - Nizozemsko  Nizozemsko 0:3 (12:25, 13:25, 16:25)

3. listopadu 2010 (13:00) – Hamamatsu

Keňa  Keňa - Česko  Česko 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)

3. listopadu 2010 (15:30) – Hamamatsu

Itálie  Itálie - Brazílie  Brazílie 0:3 (16:25, 19:25, 7:25)

3. listopadu 2010 (18:00) – Hamamatsu


Skupina CEditovat

USA GER CUB THA CRO KAZ V P Skóre B
1.   USA *** 3:0 3:1 3:1 3:0 3:0 5 0 15:2 10
2. Německo  Německo 0:3 *** 3:0 3:0 3:0 3:0 4 1 12:3 9
3. Kuba  Kuba 1:3 0:3 *** 3:0 0:3 3:2 2 3 7:11 7
4. Thajsko  Thajsko 1:3 0:3 0:3 *** 3:0 3:1 2 3 7:10 7
5. Chorvatsko  Chorvatsko 0:3 0:3 3:0 0:3 *** 3:0 2 3 6:9 7
6. Kazachstán  Kazachstán 0:3 0:3 2:3 1:3 0:3 *** 0 5 3:15 5


Německo  Německo - Kazachstán  Kazachstán 3:0 (25:21, 25:14, 25:16)

29. října 2010 (13:30) – Matsumoto

  USA - Thajsko  Thajsko 3:1 (23:25, 25:17, 25:17, 25:21)

29. října 2010 (16:15) – Matsumoto

Chorvatsko  Chorvatsko - Kuba  Kuba 3:0 (25:23, 34:32, 25:21)

29. října 2010 (18:45) – Matsumoto

  USA - Chorvatsko  Chorvatsko 3:0 (25:16, 25:13, 25:23)

30. října 2010 (13:00) – Matsumoto

Thajsko  Thajsko - Kazachstán  Kazachstán 3:1 (25:16, 25:18, 20:25, 25:16)

30. října 2010 (15:30) – Matsumoto

Kuba  Kuba - Německo  Německo 0:3 (24:26, 17:25, 23:25)

30. října 2010 (18:00) – Matsumoto

Kazachstán  Kazachstán - Kuba  Kuba 2:3 (25:20, 15:25, 25:27, 25:23, 10:15)

31. října 2010 (13:00) – Matsumoto

Chorvatsko  Chorvatsko - Thajsko  Thajsko 0:3 (15:25, 14:25, 17:25)

31. října 2010 (15:30) – Matsumoto

Německo  Německo -   USA 0:3 (23:25, 24:26, 17:25)

31. října 2010 (18:00) – Matsumoto

Chorvatsko  Chorvatsko - Německo  Německo 0:3 (24:26, 18:25, 21:25)

2. listopadu 2010 (13:30) – Matsumoto

Thajsko  Thajsko - Kuba  Kuba 0:3 (19:25, 27:29, 25:27)

2. listopadu 2010 (16:15) – Matsumoto

  USA - Kazachstán  Kazachstán 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)

2. listopadu 2010 (18:45) – Matsumoto

Kazachstán  Kazachstán - Chorvatsko  Chorvatsko 0:3 (19:25, 17:25, 18:25)

3. listopadu 2010 (13:00) – Matsumoto

Německo  Německo - Thajsko  Thajsko 3:0 (25:14, 25:15, 25:10)

3. listopadu 2010 (15:30) – Matsumoto

Kuba  Kuba -   USA 1:3 (28:30, 23:25, 25:22, 23:25)

3. listopadu 2010 (18:00) – Matsumoto


Skupina DEditovat

RUS KOR TUR CHN DOM CAN V P Skóre B
1. Rusko  Rusko *** 3:1 3:1 3:0 3:1 3:0 5 0 15:3 10
2.   Korea 1:3 *** 3:2 3:0 3:0 3:0 4 1 13:5 9
3. Turecko  Turecko 1:3 2:3 *** 3:1 3:2 3:2 3 2 12:11 8
4. Čína  Čína 0:3 0:3 1:3 *** 3:0 3:0 2 3 7:9 7
5.   Dom. rep. 1:3 0:3 2:3 0:3 *** 3:1 1 4 6:13 6
6. Kanada  Kanada 0:3 0:3 2:3 0:3 1:3 *** 0 5 3:15 5


Rusko  Rusko - Dominikánská republika  Dominikánská republika 3:1 (21:25, 25:9, 25:17, 25:11)

29. října 2010 (13:30) – Ósaka

Kanada  Kanada -   Korejská republika 0:3 (19:25, 19:25, 14:25)

29. října 2010 (16:15) – Ósaka

Turecko  Turecko - Čína  Čína 3:1 (19:25, 25:14, 25:20, 25:17)

29. října 2010 (18:45) – Ósaka

Rusko  Rusko - Turecko  Turecko 3:1 (25:27, 25:22, 25:11, 25:17)

30. října 2010 (13:00) – Ósaka

Dominikánská republika  Dominikánská republika -   Korejská republika 0:3 (27:29, 23:25, 20:25)

30. října 2010 (15:30) – Ósaka

Čína  Čína - Kanada  Kanada 3:0 (25:16, 25:19, 25:10)

30. října 2010 (18:00) – Ósaka

Turecko  Turecko - Dominikánská republika  Dominikánská republika 3:2 (25:20, 25:14, 23:25, 23:25, 17:15)

31. října 2010 (13:00) – Ósaka

Kanada  Kanada - Rusko  Rusko 0:3 (13:25, 16:25, 21:25)

31. října 2010 (15:30) – Ósaka

  Korejská republika - Čína  Čína 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)

31. října 2010 (18:00) – Ósaka

Turecko  Turecko - Kanada  Kanada 3:2 (19:25, 20:25, 25:14, 25:17, 15:8)

2. listopadu 2010 (13:30) – Ósaka

Rusko  Rusko -   Korejská republika 3:1 (25:18, 25:17, 19:25, 25:22)

2. listopadu 2010 (16:15) – Ósaka

Dominikánská republika  Dominikánská republika - Čína  Čína 0:3 (12:25, 21:25, 14:25)

2. listopadu 2010 (18:45) – Ósaka

Kanada  Kanada - Dominikánská republika  Dominikánská republika 1:3 (25:21, 26:28, 11:25, 20:25)

3. listopadu 2010 (13:00) – Ósaka

  Korejská republika - Turecko  Turecko 3:2 (16:25, 25:21, 25:21, 19:25, 15:13)

3. listopadu 2010 (15:30) – Ósaka

Čína  Čína - Rusko  Rusko 0:3 (22:25, 17:25, 19:25)

3. listopadu 2010 (18:00) – Ósaka

ČtvrtfináleEditovat

Skupina AEditovat

RUS JPN SER TUR POL CHN KOR PER V P Skóre B
1. Rusko  Rusko *** 3:1 3:0 3:1* 3:0 3:0* 3:1* 3:0 7 0 21:3 14
2. Japonsko  Japonsko 1:3 *** 3:1* 3:1 3:2* 1:3 3:0 3:1* 5 2 17:11 14
3. Srbsko  Srbsko 0:3 1:3* *** 0:3 3:1* 3:1 3:0 3:1* 4 3 13:12 11
4. Turecko  Turecko 1:3* 1:3 0:3 *** 1:3 3:1* 2:3* 3:0 3 4 13:14 10
5. Polsko  Polsko 0:3 2:3* 1:3* 3:1 *** 0:3 3:2 3:0* 3 4 12:15 10
6. Čína  Čína 0:3* 3:1 1:3 1:3* 3:0 *** 0:3* 3:0 3 4 11:13 10
7.   Korea 1:3* 0:3 0:3 3:2* 2:3 3:0* *** 3:1 3 4 12:15 10
8. Peru  Peru 0:3 1:3* 1:3* 0:3 0:3* 0:3 1:3 *** 0 7 3:21 7
  • S hvězdičkou = zápasy započítané ze základní skupiny.


Peru  Peru - Rusko  Rusko 0:3 (15:25, 15:25, 20:25)

6. listopadu 2010 (10:30) – Tokio

Polsko  Polsko -   Korejská republika 3:2 (12:25, 25:17, 25:18, 22:25, 17:15)

6. listopadu 2010 (12:45) – Tokio

Srbsko  Srbsko - Turecko  Turecko 0:3 (19:25, 16:25, 20:25)

6. listopadu 2010 (15:00) – Tokio

Japonsko  Japonsko - Čína  Čína 1:3 (23:25, 23:25, 29:27, 12:25)

6. listopadu 2010 (18:00) – Tokio

Peru  Peru -   Korejská republika 1:3 (26:24, 15:25, 18:25, 23:25)

7. listopadu 2010 (10:30) – Tokio

Polsko  Polsko - Rusko  Rusko 0:3 (17:25, 21:25, 31:33)

7. listopadu 2010 (12:45) – Tokio

Srbsko  Srbsko - Čína  Čína 3:1 (21:25, 25:20, 25:22, 25:22)

7. listopadu 2010 (15:00) – Tokio

Japonsko  Japonsko - Turecko  Turecko 3:1 (25:19, 23:25, 25:19, 25:13)

7. listopadu 2010 (18:00) – Tokio

Peru  Peru - Turecko  Turecko 0:3 (15:25, 18:25, 20:25)

9. listopadu 2010 (11:15) – Tokio

Polsko  Polsko - Čína  Čína 0:3 (21:25, 23:25, 18:25)

9. listopadu 2010 (13:30) – Tokio

Srbsko  Srbsko - Rusko  Rusko 0:3 (19:25, 8:25, 12:25)

9. listopadu 2010 (15:45) – Tokio

Japonsko  Japonsko -   Korejská republika 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)

9. listopadu 2010 (18:45) – Tokio

Peru  Peru - Čína  Čína 0:3 (17:25, 22:25, 21:25)

10. listopadu 2010 (11:15) – Tokio

Polsko  Polsko - Turecko  Turecko 3:1 (25:23, 24:26, 27:25, 25:22)

10. listopadu 2010 (13:30) – Tokio

Srbsko  Srbsko -   Korejská republika (25:17, 25:22, 25:16)

10. listopadu 2010 (15:45) – Tokio

Japonsko  Japonsko - Rusko  Rusko 1:3 (21:25, 14:25, 25:23, 13:25)

10. listopadu 2010 (18:45) – Tokio


Skupina BEditovat

BRA USA GER ITA CUB NED THA CZE V P Skóre B
1. Brazílie  Brazílie *** 3:1 3:0 3:0* 3:1 3:0* 3:0 3:2* 7 0 21:4 14
2.   USA 1:3 *** 3:0* 1:3 3:1* 3:0 3:1* 3:0 5 2 17:8 12
3. Německo  Německo 0:3 0:3* *** 1:3 3:0* 3:1 3:0* 3:0 4 3 13:10 11
4. Itálie  Itálie 0:3* 3:1 3:1 *** 2:3 3:2* 3:0 2:3* 4 3 16:13 11
5. Kuba  Kuba 1:3 1:3* 0:3* 3:2 *** 1:3 3:0* 3:1 3 4 12:15 10
6. Nizozemsko  Nizozemsko 0:3* 0:3 1:3 2:3* 3:1 *** 1:3 3:0* 2 5 10:16 9
7. Thajsko  Thajsko 0:3 1:3* 0:3* 0:3 0:3* 3:1 *** 3:1 2 5 7:17 9
8. Česko  Česko 2:3* 0:3 0:3 3:2* 1:3 0:3* 1:3 *** 1 6 7:20 8
  • S hvězdičkou = zápasy započítané ze základní skupiny.


Brazílie  Brazílie - Thajsko  Thajsko 3:0 (25:19, 25:19, 25:16)

6. listopadu 2010 (11:00) – Nagoja

Nizozemsko  Nizozemsko - Kuba  Kuba 3:1 (25:12, 22:25, 25:12, 25:20)

6. listopadu 2010 (13:15) – Nagoja

Itálie  Itálie - Německo  Německo 3:1 (22:25, 32:30, 25:8, 25:15)

6. listopadu 2010 (15:30) – Nagoja

Česko  Česko -   USA 0:3 (20:25, 20:25, 13:25)

6. listopadu 2010 (18:00) – Nagoja

Brazílie  Brazílie - Kuba  Kuba 3:1 (23:25, 25:20, 25:13, 25:18)

7. listopadu 2010 (11:00) – Nagoja

Nizozemsko  Nizozemsko - Thajsko  Thajsko 1:3 (15:25, 23:25, 25:15, 24:26)

7. listopadu 2010 (13:15) – Nagoja

Itálie  Itálie -   USA 3:1 (25:16, 24:26, 27:25, 27:25)

7. listopadu 2010 (15:30) – Nagoja

Česko  Česko - Německo  Německo 0:3 (8:25, 17:25, 16:25)

7. listopadu 2010 (18:00) – Nagoja

Brazílie  Brazílie - Německo  Německo 3:0 (25:16, 25:13, 25:21)

9. listopadu 2010 (11:45) – Nagoja

Nizozemsko  Nizozemsko -   USA 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)

9. listopadu 2010 (14:00) – Nagoja

Itálie  Itálie - Thajsko  Thajsko 3:0 (25:13, 25:12, 25:19)

9. listopadu 2010 (16:15) – Nagoja

Česko  Česko - Kuba  Kuba 1:3 (25:22, 28:30, 25:22, 25:23)

9. listopadu 2010 (18:30) – Nagoja

Brazílie  Brazílie -   USA 3:1 (25:19, 24:26, 25:19, 25:23)

10. listopadu 2010 (11:45) – Nagoja

Nizozemsko  Nizozemsko - Německo  Německo 1:3 (12:25, 14:25, 25:19, 25:27)

10. listopadu 2010 (14:00) – Nagoja

Itálie  Itálie - Kuba  Kuba 2:3 (25:16, 24:26, 25:21, 23:25, 22:24)

10. listopadu 2010 (16:15) – Nagoja

Česko  Česko - Thajsko  Thajsko 1:3 (25:16, 18:25, 20:25, 23:25)

10. listopadu 2010 (18:30) – Nagoja


SemifináleEditovat

Rusko  Rusko  USA 3:1 (25:16, 13:25, 25:19, 25:21)

13. listopadu 2010 (15:00) – Tokio

Brazílie  BrazílieJaponsko  Japonsko 3:2 (22:25, 33:35, 25:22, 25:22, 15:11)

13. listopadu 2010 (18:00) – Tokio

FináleEditovat

Rusko  Rusko - Brazílie  Brazílie 3:2 (21:25, 25:17, 20:25, 25:14, 15:11)

14. listopadu 2010 (19:30) – Tokio

O 3. místoEditovat

  USAJaponsko  Japonsko 2:3 (25:18, 23:25, 25:21, 19:25, 8:15)

14. listopadu 2010 (17:00) – Tokio


O 5. – 8. místoEditovat

Německo  NěmeckoTurecko  Turecko 2:3 (23:25, 18:25, 25:14, 25:20, 11:15)

13. listopadu 2010 (15:30) – Tokio

Srbsko  SrbskoItálie  Itálie 0:3 (20:25, 15:25, 22:25)

13. listopadu 2010 (18:00) – Tokio

O 5. místoEditovat

Itálie  ItálieTurecko  Turecko 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)

14. listopadu 2010 (18:00) – Tokio

O 7. místoEditovat

Srbsko  SrbskoNěmecko  Německo 1:3 (25:20, 21:25, 22:25, 23:25)

14. listopadu 2010 (15:30) – Tokio


O 9. – 12. místoEditovat

Polsko  PolskoNizozemsko  Nizozemsko 3:2 (24:26, 25:22, 25:22, 19:25, 15:9)

13. listopadu 2010 (12:30) – Tokio

Kuba  KubaČína  Čína 1:3 (25:16, 22:25, 19:25, 22:25)

13. listopadu 2010 (13:00) – Tokio

O 9. místoEditovat

Polsko  Polsko - Čína  Čína 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)

14. listopadu 2010 (14:00) – Tokio

O 11. místoEditovat

Nizozemsko  NizozemskoKuba  Kuba 3:0 (32:30, 25:23, 25:17)

14. listopadu 2010 (13:00) – Tokio


Konečné pořadíEditovat

16. Mistrovství světa 2010 Z V P Skóre B
    Rusko 11 11 0 33:7 22
    Brazílie 11 10 1 32:9 21
    Japonsko 11 8 3 28:16 19
4.   USA 11 7 4 26:14 18
5.   Itálie 11 8 3 28:13 19
6.   Turecko 11 6 5 23:22 17
7.   Německo 11 7 4 24:14 18
8.   Srbsko 11 6 5 20:18 17
9.   Polsko 11 7 4 24:17 18
10.   Čína 11 6 5 20:17 17
11.   Nizozemsko 11 5 6 21:19 16
12.   Kuba 11 4 7 16:26 15
13.   Jižní Korea 9 5 4 18:15 14
13.   Thajsko 9 4 5 13:18 13
15.   Česko 9 3 6 13:20 12
15.   Peru 9 2 7 9:22 11
17.   Chorvatsko 5 2 3 6:9 7
17.   Dominikánská rep. 5 1 4 6:13 6
17.   Kostarika 5 1 4 4:12 6
17.   Portoriko 5 1 4 3:12 6
21.   Kazachstán 5 0 5 3:15 5
21.   Kanada 5 0 5 3:15 5
21.   Keňa 5 0 5 0:15 5
21.   Alžírsko 5 0 5 0:15 5

SoupiskyEditovat

1.   Rusko

2.   Brazílie


3.   Čína

Externí odkazyEditovat