Otevřít hlavní menu

ESL One: Cologne 2016

turnaj ve hře Counter Strike

Electronic Sports League One: Cologne 2016, zkracováno na ESL One: Cologne 2016, byl turnaj ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Jednalo se o turnaj nejvyšší kategorie "Premier". Týmy si za umístění rozdělily částku 1,000,000 USD. Jednalo se o devátý turnaj sponzorovaný Valve – Major. Turnaj se konal od 8. července do 10. července v Lanxess aréně. Vítězem se stal tým SK Gaming, který ve finále porazil Team Liquid v poměru 2:0 na mapy.

ESL One: Cologne 2016
Informace
Série ESL One
Organizátor ESL
Hra Counter-Strike: Global Offensive
Typ Offline
Místo Německo Kolín nad Rýnem
Stadion Lanxess Arena
Formát Základní skupina
2× Dvojitá vyřazovací (Bo1)
Play-off
Jednoduchý turnajový pavouk (Bo3)
Prizepool $1,000,000
Začátek 5. července 2016
Konec 10. července 2016
Kategorie Premier
Medaile
1. místo SK Gaming
2. místo Team Liquid
3. místo Fnatic
Virtus.pro

TýmyEditovat

Základní skupinyEditovat

Týmy byly rozděleny do čtyřech skupin.

Skupina AEditovat

Pos Team W L RF RA RD Pts
1   Gambit Gaming 2 0 32 19 +13 2
2   Astralis 2 1 70 71 -1 2
3   Team Dignitas 1 2 71 65 +8 1
4   Counter Logic Gaming 0 2 14 32 -18 0
Zápasy skupina A
  Astralis 1 0   Team Dignitas
  Counter Logic Gaming 0 1   Gambit Gaming
  Astralis 0 1   Gambit Gaming
  Counter Logic Gaming 0 1   Team Dignitas
  Astralis 2 1   Team Dignitas
Výsledky skupina A
Team Score Map Score Team VOD
  Astralis 16 Overpass 12   Team Dignitas VOD
  Counter Logic Gaming 13 Dust II 16   Gambit Gaming VOD
  Astralis 6 Dust II 16   Gambit Gaming VOD
  Counter Logic Gaming 1 Cobblestone 16   Team Dignitas VOD
  Astralis 16 Cobblestone 19   Team Dignitas VOD
  Astralis 16 Mirage 10   Team Dignitas VOD
  Astralis 16 Cache 14   Team Dignitas VOD

Skupina BEditovat

Pos Team W L RF RA RD Pts
1   Natus Vincere 2 0 32 19 +13 2
2   Flipsid3 Tactics 2 1 69 58 +11 2
3   Ninjas in Pyjamas 1 2 57 66 -9 1
4   OpTic Gaming 0 2 17 32 -15 0
Zápasy skupina B
  Natus Vincere 1 0   Flipsid3 Tactics
  Ninjas in Pyjamas 1 0   OpTic Gaming
  Natus Vincere 1 0   Ninjas in Pyjamas
  OpTic Gaming 0 1   Flipsid3 Tactics
  Ninjas in Pyjamas 1 2   Flipsid3 Tactics
Výsledky skupina B
Team Score Map Score Team VOD
  Natus Vincere 16 Train 7   Flipsid3 Tactics VOD
  Ninjas in Pyjamas 16 Dust II 4   OpTic Gaming VOD
  Natus Vincere 16 Cobblestone 12   Ninjas in Pyjamas VOD
  OpTic Gaming 13 Train 16   Flipsid3 Tactics VOD
  Ninjas in Pyjamas 16 Overpass 14   Flipsid3 Tactics VOD
  Ninjas in Pyjamas 2 Cache 16   Flipsid3 Tactics VOD
  Ninjas in Pyjamas 11 Mirage 16   Flipsid3 Tactics VOD

Skupina CEditovat

Pos Team W L RF RA RD Pts
1   Virtus.pro 2 0 32 22 +10 2
2   Team Liquid 2 1 60 40 +20 2
3   mousesports 1 2 43 60 -17 1
4   Team EnVyUs 0 2 19 32 -13 0
Zápasy skupina C
  Team Liquid 1 0   Team EnVyUs
  Virtus.pro 1 0   mousesports
  Team Liquid 0 1   Virtus.pro
  mousesports 1 0   Team EnVyUs
  Team Liquid 2 0   mousesports
Výsledky skupina C
Team Score Map Score Team VOD
  Team Liquid 16 Train 7   Team EnVyUs VOD
  Virtus.pro 16 Train 10   mousesports VOD
  Team Liquid 12 Cobblestone 16   Virtus.pro VOD
  mousesports 16 Train 12   Team EnVyUs VOD
  Team Liquid 16 Cobblestone 11   mousesports VOD
  Team Liquid 16 Mirage 6   mousesports VOD
  Team Liquid -- Dust II --   mousesports

Skupina DEditovat

Pos Team W L RF RA RD Pts
1   SK Gaming 2 0 32 17 +15 2
2   Fnatic 2 1 62 45 +17 2
3   FaZe Clan 1 2 38 62 -24 1
4   G2 Esports 0 2 24 32 -8 0
Zápasy skupina D
  SK Gaming 16 11   G2 Esports
  Fnatic 14 16   FaZe Clan
  SK Gaming 16 6   FaZe Clan
  Fnatic 16 13   G2 Esports
  FaZe Clan 0 2   Fnatic
Výsledky skupina D
Team Score Map Score Team
  SK Gaming 16 Cobblestone 11   G2 Esports VOD
  Fnatic 14 Dust II 16   FaZe Clan VOD
  SK Gaming 16 Cobblestone 6   FaZe Clan VOD
  Fnatic 16 Train 13   G2 Esports VOD
  FaZe Clan 9 Cache 16   Fnatic VOD
  FaZe Clan 7 Mirage 16   Fnatic VOD
  FaZe Clan -- Dust II --   Fnatic

PlayoffEditovat

BracketEditovat

Čtvrtfinále Semifinále Finále
0        
  Virtus.Pro 2
 Astralis 0  
 Virtus.Pro 1
   SK Gaming 2  
 SK Gaming 2
 FlipSid3 Tactics 0  
 SK Gaming 2
   Team Liquid 0
 Natus Vincere 1
 Team Liquid 2  
 Team Liquid 2
   Fnatic 0  
 Gambit Gaming 0
 Fnatic 2  

PořadíEditovat

Place Prize Money Team Seed Roster Coach
1st $500,000   SK Gaming ELEAGUE Major 2017   FalleN,   coldzera,   fnx,   TACO,   fer   zews
2nd $150,000   Team Liquid   Hiko,   EliGE,   jdm64,   nitr0,   s1mple   peacemaker
3rd – 4th $70,000   Virtus.pro   TaZ,   NEO,   pashaBiceps,   Snax,   byali   kuben
  fnatic   flusha,   olofmeister,   JW,   dennis,   KRiMZ   vuggo
5th – 8th $35,000   Astralis   karrigan,   dev1ce,   dupreeh,   Xyp9x,   gla1ve,   zonic   zonic
  Flipsid3 Tactics   Blad3,   markeloff,   Shara,   WorldEdit,   waylander   kane
  Natus Vincere   Zeus,   Edward,   flamie,   seized,   GuardiaN   starix
  Gambit Gaming   hooch,   Dosia,   spaze,   mou,   AdreN   beAst
9th – 12th $8,750   Team Dignitas ELEAGUE Major 2017 Qualifiers   cajunb,   MSL,   k0nfig,   tenzki,   RUBINO   ruggah
  Ninjas in Pyjamas   GeT RiGhT,   f0rest,   Xizt,   friberg,   pyth   THREAT
  mousesports   nex,   denis,   Spiidi,   chrisJ,   NiKo   kassad
  FaZe Clan   fox,   rain,   jkaem,   aizy,   kioShiMa   RobbaN
13th – 16th $8,750   Counter Logic Gaming   reltuC,   hazed,   tarik,   koosta,   pita   pita
  OpTic Gaming   daps,   NAF,   stanislaw,   RUSH,   mixwell
  Team EnVyUs   NBK-,   Happy,   kennyS,   apEX,   DEVIL   Next
  G2 Esports   shox,   RPK,   bodyy,   SmithZz,   ScreaM   NiaK

OdkazyEditovat

[1] HLTV.org [2] ESL One [3] EN wikipedie