--Horst (diskuse) 24. 8. 2018, 10:01 (CEST)

Vertimas diskusijose su naudotoja CzevaEditovat

Labas vikikolega, galiu padėti vertejaujant diskusijose su naudotoja Czeva. Jei prireikės, taip pat ir kitur. Drąsiai kreipkitės. kusurija 7. 10. 2019

Malonu. Iš žemaitiškos wiki atpažįstu Kusuriją. :) Juokas ima iš Czevos daryto atmetimo. Jis įlindo į archyvuotą medžiagą, o ten viskas užmarinuota 2019 vasario pradžioje. :) O aš dirbu on-line rėžimu ir iškarto reaguoju į viską. Negi kiekvieną kartą turiu aiškinti latviams, čekams ar norvegams, kad jūs ten nežiūrėkite, kas ką užmarinavo... Yra www.alyga.lt, ten susirandi klubą ir visa sudėtis šviežia surašyta. Nežinau, ar čekas suprato mano mintį. O pagalbos kartais reikia. :) Pats sukūriau puslapius apie lietuviškus futbolo klubus čekų kalba, tai norisi, kad būtų ir informatyvūs ir vizualiai patrauklūs. --Makenzis (diskuse) 7. 10. 2019, 15:55 (UTC)
@Kusurija:, o tau futbolo tema svetima? Šiek tiek reikėtų paturbinti lietuviškus klubus. O tai skurdokai atrodo. Čekų wp viskas kitaip, tai atlieku tik nedaug dalykų, kuriuos galėčiau padaryti. Pasižvalgiau, tai matosi, kad domiesi geografija, istorija. Jeigu turėtum noro ir laiko, tai būtų galima skirti ir futbolo temai plėtosi. Šiaip, viskas beveik sukurta, trūksta tik praplėtimo, gal kažkur, kažką plačiau išaiškinti. --Makenzis (diskuse) 8. 10. 2019, 8:33 (UTC)
Dabar turėjau truputi problemų dėl loginimo, tad negalėjau atsakyti. Atsiprašau. --Kusurija (diskuse) 11. 10. 2019, 10:42 (CEST)

@Kusurija: nereikia atsiprašinėti, juk tie reikalai nedega. :) Bus laiko, tada galėsime skirti dėmesio. --Makenzis (diskuse)11. 10. 2019, 9:55 (UTC)