Veslování na Letní univerziádě 2013

Soutěže ve veslování na letní univerziádě 2013 probíhaly na veslařském kanálu v Kazani v období 6. až 8. července 2013.

Česká stopaEditovat

Lehké váhyEditovat

VýsledkyEditovat

muži Zlato Stříbro Bronz
skif   Mindaugas Griškonis (LTU)   Patrick Loliger (MEX)   Serhij Humennyj (UKR)
dvojskif   Litva (LTU)
Rolandas Maščinskas
Saulius Ritter
  Ukrajina (UKR)
Ivan Dovhodno
Olexandr Nadtoka
  Rusko (RUS)
Dmitrij Chmylnin
Děnis Pribyl
dvojka
bez kormidelníka
  Rusko (RUS)
Alexandr Čaukin
Jurij Pšeničnikov
  Ukrajina (UKR)
Anton Choljaznykov
Viktor Hrebennykov
  Francie (FRA)
Jean Noury
Hugo Laborde
čtyřka
bez kormidelníka
  Německo (GER)
Jann-Edzard Junkmann
Milan Dzambasevic
Kay Rückbrodt
Alexander-Nicolas Egler
  Itálie (ITA)
Simone Ferrarese
Simone Martini
Mattia Boschelli
Elia Salani
  Rusko (RUS)
Andrej Stoljarov
Vasilij Stěpanov
Michail Belov
Děnis Nikiforov
osma   Rusko (RUS)
Lev Gricenko
Viktor Misjutkin
Rostislav Drožžačich
Georgij Jefremenko
Ivan Balandin
Nikolaj Balandin
Anton Zaruckij
Daníl Andrijenko
Pavel Safonkin
  Ukrajina (UKR)
Denys Čornyj
Stanislav Čumrajev
Vitalij Curkan
Vasil Zavhorodnyj
Ivan Jurčenko
Ivan Futryk
Dmytro Michaj
Anatolij Radčenko
Vladyslav Nikulin
  Nizozemsko (NED)
Hugo van Velzen
Vincent van der Leer
Stef Broenink
Maarten van Blokland
Jonathan Lemaire
Geert Hemminga
Menno van Blitterswijk
Mathew Kleine Punte
Marc Hummelink
ženy Zlato Stříbro Bronz
skif   Natalija Dovhodková (UKR)   Jitka Antošová (CZE)   Eliza Gulbeová (LAT)
dvojskif   Litva (LTU)
Donata Vištartaitė
Milda Valčiukaitė
  Bělorusko (BLR)
Taťjana Kuchtová
Kataryna Šljupská
  Ukrajina (UKR)
Anna Kravčenková
Olena Burjak
čtyřka
bez kormidelníka
  Rusko (RUS)
Julija Pozdňakovová
Oxana Strelkovová
Anastasija Karabelščikovová
Alexandra Fjodorovová
  Jižní Afrika (RSA)
Claire-Louise Bodeová
Catherine Starková
Kate Christowitzová
Holly-Jean Nortonová
  Ukrajina (UKR)
Kateryna Šeremetová
Ilona Romaneskuová
Jevhenija Nimčenková
Daryna Verchohljadová

Lehké váhyEditovat

  • muži - do 72,5 kg
  • ženy - do 59 kg
muži Zlato Stříbro Bronz
L skif   Julius Peschel (GER)   Jerzy Kowalski (POL)   Gábor Csepregi (HUN)
L dvojskif   Rakousko (AUT)
Paul Sieber
Bernhard Sieber
  Ukrajina (UKR)
Ihor Chmara
Stanislav Kovalov
  Itálie (ITA)
Simone Molteni
Leone-Maria Barbaro
L čtyřka
bez kormidelníka
  Německo (GER)
Tobias Franzmann
Stefan Wallat
Daniel Wisgott
Lasse Antczak
  Francie (FRA)
Morgan Maunoir
Barthélémy Agostini
Clément Fonta
Edouard Jonville
  Japonsko (JPN)
Masato Kobajaši
Hirohide Sakagami
Jusuke Sato
Jusaku Araki
ženy Zlato Stříbro Bronz
L skif   Kirsten McCann (RSA)   Olga Arkadovová (RUS)   Eleonora Trivellaová (ITA)
L dvojskif   Bělorusko (BLR)
Iryna Ljaskovová
Alena Kryvašejenková
  Německo (GER)
Katrin Thomaová
Nora Wesselová
  Rusko (RUS)
Anna Jazykovová
Natalija Varfolomejevová

ReferenceEditovat


Externí odkazyEditovat