CDS Náchod: Porovnání verzí
Smazaný obsah Přidaný obsah
m Sjednocení dat založení / zániku; kosmetické úpravy |
Aktualizace a upřesnění vozového parku, aktualizace linek. značka: editace z Vizuálního editoru |
||
Řádek 33:
== Vozový park ==
Vozový park CDS Náchod (červenec 2018)<ref>{{Citace elektronického periodika
| titul = CDS Náchod: autobusy {{!}} seznam-autobusu.cz
| periodikum = seznam-autobusu.cz
| url = http://seznam-autobusu.cz/seznam?prov=1&iddopravce=21&trakce=autobus
| jazyk = cs
| datum přístupu = 2018-07-11
}}</ref>:
=== Dálkové autobusy ===
*
*
*
* [[SOR LC 10,5]]▼
=== Příměstské autobusy ===
*
*[[Irisbus Crossway LE|Irisbus Crossway LE 12M]]
*[[Iveco Crossway LE|Iveco Crossway LE LINE 12M]]
*[[Iveco Crossway LE|Iveco Crossway LE LINE 10.8M]]
*[[Iveco Crossway|Iveco Crossway LINE 12M]]
* [[SOR C 9,5]]▼
*[[Karosa Axer|Karosa Axer 12M C956.1074]]
* [[SOR C 10,5]]▼
*[[Karosa C 954|Karosa C954.1360]]
* [[SOR CN 8,5]]▼
*
*
*[[SOR CN 9,5|SOR CN 9.5]]
=== Malé autobusy ===
*[[Mave CiBus ENA|MAVE Fiat MAVE CiBus ENA MV 55A]]
* [[Iveco First]]▼
*[[Mercedes-Benz Sprinter|Mercedes-Benz Sprinter 411 CDI]]
*
*[[Mercedes-Benz Sprinter|Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI]]
== Linky ==
=== V červenci 2018 provozoval dopravce následující linky<ref>{{Citace elektronického periodika
| titul = IDOS - VJŘ
| periodikum = portal.idos.cz
| url = http://portal.idos.cz/Search.aspx?c=7&mi=7&io=97&sv=
| datum přístupu = 2018-07-11
}}</ref>: ===
=== Mezinárodní linky ===
* 000158 Náchod
* 000554 Náchod
=== Dálkové linky ===
* 640111 Broumov
* 640120 Broumov
=== Příměstské linky ===
* 610108 Hradec Králové-Všestary-Máslojedy-Cerekvice n.Bystř.-Boháňka
* 640101 (IREDO 370) Broumov - Police nad Metují - Hronov - Náchod▼
*
*611115 Hradec Králové-Třebechovice p.Oreb.
* 640103 (IREDO 309) Náchod - Nové Město nad Metují - Dobruška - Rychnov nad Kněžnou▼
* 640106 (IREDO 361) Police nad Metují - Machov - Bělý - Machov nad Metují▼
*
*
▲*
* 640113 Broumov - Janovičky▼
* 640110 (IREDO 370) Machov-Hronov-Náchod
* 640114 (IREDO 371) Broumov - Meziměstí - Teplice nad Metují - Adršpach▼
* 640112 (IREDO 371) Broumov-Hejtmánkovice-Police n.Met.
▲* 640115 (IREDO 352) Náchod - Hronov - Vysoká Srbská - Žďárky - Malá Čermná
* 640116 (IREDO 351) Náchod - Hronov - Stárkov - Jívka - Radvanice▼
* 640115 (IREDO 352) Náchod-Hronov-Vysoká Srbská-Žďárky-Malá Čermná
* 640119 (IREDO 333) Nové Město nad Metují - Nahořany - Velká Jesenice - Česká Skalice▼
* 640123 Hradec Králové - Náchod - Adršpach - Trutnov - Pec pod Sněžkou - Pomezní Boudy (cyklobus)▼
*
▲*
*
*
*
*640127
* 640128 (IREDO 302) Náchod-Kramolna-Studnice-Česká Skalice-Jaroměř
*640129 Náchod-Hronov-Červený Kostelec-Malé Svatoňovice-Odolov
*
*
*640132 Náchod-Česká Skalice-Jaroměř-Hradec Králové
▲* 640134 (IREDO 335) Náchod - Bražec - Nové Město nad Metují
*640133
*640134
*640135 Nové Město n.Met.-Bohuslavice-Dobruška
*640136
▲*
*640138 Dobruška-Ohnišov-Nový Hrádek-Olešnice v Orl.h.
* 640140 (IREDO 313) Dobruška - Opočno - České Meziříčí - Králova Lhota - Jasenná - Jaroměř▼
*
*640141 (IREDO 111) Dobruška-Opočno-České Meziříčí-Jílovice-Hradec Králové
*640143 (IREDO 264) Deštné v Orl.h.-Dobruška
*640144 (IREDO 311) Jaroměř-Josefov-Vlkov-Smiřice-Smržov-Skalice-Hradec Králové
* 645121 (IREDO 391) [[Městská autobusová doprava v Náchodě|MHD Náchod]]: Pavlišov - aut.st. - Běloves - Branka - Bražec - aut.st. - Pavlišov▼
*640145 (IREDO 331) Nové Město n.Met.-Ohnišov-Bačetín-Sedloňov-Deštné v Orl.h.
*640146 (IREDO 263) Dobruška-Opočno/Pohoří-Č.Meziříčí
*640320 (IREDO 320) Červená Hora-Žernov-Česká Skalice
*640349 (IREDO 349) Červený Kostelec-Česká Skalice-Kvasiny,,Škoda Auto-Rychnov n.Kněž.
*640421 (IREDO 421) Úpice-Hořičky-Česká Skalice
▲*
== Reference ==
|