Seznam olympijských medailistů v šermu žen – kord

seznam na projektech Wikimedia

Kord - jednotlivciEditovat

Rok   Zlato   Stříbro   Bronz
LOH 1996   Laura Flesselová-Colovicová
Francie (FRA)
  Valerie Barloisová
Francie (FRA)
  Gyöngyi Szalayová
Maďarsko (HUN)
LOH 2000   Tímea Nagyová
Maďarsko (HUN)
  Gianna Hablützelová-Bürkiová
Švýcarsko (SUI)
  Laura Flesselová-Colovicová
Francie (FRA)
LOH 2004   Tímea Nagyová
Maďarsko (HUN)
  Laura Flesselová-Colovicová
Francie (FRA)
  Maureen Nisimaová
Francie (FRA)
LOH 2008   Britta Heidemannová
Německo (GER)
  Ana-Maria Brânzăová
Rumunsko (ROU)
  Ildikó Minczová-Nébaldová
Maďarsko (HUN)
LOH 2012   Jana Šemjakinová
Ukrajina (UKR)
  Britta Heidemannová
Německo (GER)
  Sun Jü-ťie
Čína (CHN)
LOH 2016   Emese Szászová
Maďarsko (HUN)
  Rossella Fiamingová
Itálie (ITA)
  Sun I-wen
Čína (CHN)
LOH 2020   Sun I-wen
Čína (CHN)
  Ana Maria Popescuová
Rumunsko (ROU)
  Katrina Lehisová
Estonsko (EST)

Kord - družstvoEditovat

Rok   Zlato   Stříbro   Bronz
LOH 1996   
Francie (FRA)
Laura Flesselová-Colovicová
Sophie Moresséeová-Pichotová
Valerie Barloisová
  
Itálie (ITA)
Laura Chiesaová
Elisa Ugaová
Margherita Zalaffi
  
Rusko (RUS)
Marija Mazinová
Yuliya Garayeva
Karina Aznavourian
LOH 2000   
Rusko (RUS)
Karina Aznavourian
Oksana Jermakovová
Taťjana Logunovová
Marija Mazinová
  
Švýcarsko (SUI)
Gianna Hablützelová-Bürkiová
Sophie Lamon
Diana Romagnoliová
  
Čína (CHN)
Li Na
Liang Qin
Yang Shaoqi
LOH 2004   
Rusko (RUS)
Karina Aznavourian
Oksana Jermakovová
Taťjana Logunovová
Anna Sivkovová
  
Německo (GER)
Claudia Bokelová
Imke Duplitzerová
Britta Heidemannová
  
Francie (FRA)
Sarah Daninthe
Laura Flesselová-Colovicová
Hajnalka Kiralyová
Maureen Nisimaová
LOH 2008 nebylo na programu LOH
LOH 2012   
Čína (CHN)
Sun Jü-ťie
Sü An-čchi
Li Na
Luo Siao-ťüan
  
Jižní Korea (KOR)
Shin A-Lam
Choi In-Jeong
Jung Hyo-Jung
Choi Eun-Sook
  
Spojené státy americké (USA)
Courtney Hurley
Kelley Hurley
Maya Lawrence
Susie Scanlan
LOH 2016   
Rumunsko (ROM)
Loredana Dinu
Simona Ghermanová
Simona Popová
Ana Maria Popescuová
  
Čína (CHN)
Hao Jialu
Sun I-wen
Sun Jü-ťie
Sü An-čchi
  
Rusko (RUS)
Olga Kochneva
Violetta Kolobovová
Taťjana Logunovová
Ljubov Šutovová
LOH 2020   
Estonsko (EST)
Julija Běljajevová
Irina Embrichová
Erika Kirpuová
Katrina Lehisová
  
Jižní Korea (KOR)
Choi In-jeong
Kang Young-mi
Lee Hye-in
Song Se-ra
  
Itálie (ITA)
Rossella Fiamingová
Federica Isolaová
Mara Navarria
Alberta Santucciová