Otevřít hlavní menu

Mistrovství Evropy v krasobruslení 2007

Mistrovství Evropy v krasobruslení 2007 hostila polská Varšava ve dnech 22. ledna28. ledna.

Mistrovství Evropy v krasobruslení 2007
ISU pairs Kemp&King-1 beax.jpg
Pořadatel: Mezinárodní bruslařská unie
Datum: 22. leden28. leden
Místo: Varšava, Polsko
Aréna: Hala Sportowa Torwar
Vítězové
Muži
Francie Brian Joubert
Ženy
Itálie Carolina Kostnerová
Sportovní dvojice
Německo Aljona Savčenková / Německo Robin Szolkowy
Taneční páry
Francie Isabelle Delobelová / Francie Olivier Schoenfelder
Soutěž
≺≺ ročník 2008
2006 ≻≻

VýsledkyEditovat

Sportovní dvojiceEditovat

  • SP – krátký program
  • FS – Volné jízdy


* Sportovec Stát Body celkem SP FS
1 Aljona Savčenková / Robin Szolkowy   Německo 199.39 1 1
2 Maria Petrova / Alexei Tikhonov   Rusko 179.61 2 2
3 Dorota Siudek / Mariusz Siudek   Polsko 170.91 3 3
4 Julia Obertas / Sergei Slavnov   Rusko 156.96 4 5
5 Tatiana Volosozhar / Stanislav Morozov   Ukrajina 155.35 5 4
6 Elena Efaieva / Alexei Menshikov   Rusko 141.05 7 6
7 Mari Vartmann / Florian Just   Německo 132.76 6 9
8 Marylin Pla / Yannick Bonheur   Francie 130.67 12 7
9 Laura Magitteri / Ondrej Hotarek   Itálie 130.15 9 8
10 Dominika Piatkowska / Dmitri Khromin   Polsko 122.98 8 11
11 Stacey Kemp / David King   Velká Británie 121.06 13 10
12 Rebecca Handke / Daniel Wende   Německo 119.25 10 13
13 Adeline Canac / Maxima Coia   Francie 118.90 11 12
14 Diana Rennik / Aleksei Saks   Estonsko 115.54 14 14

MužiEditovat

* Sportovec Stát Body Celkem SP FS
1 Brian Joubert   Francie 227.12 2 1
2 Tomáš Verner   Česko 212.69 1 3
3 Kevin Van Der Perren   Belgie 204.85 4 2
4 Sergei Davydov   Bělorusko 204.78 3 4
5 Andrei Lutai   Rusko 200.54 5 6
6 Alban Preaubert   Francie 199.95 6 5
7 Karel Zelenka   Itálie 191.73 8 7
8 Jamal Othman   Švýcarsko 182.14 11 10
9 Gregor Urbas   Slovinsko 181.07 12 9
10 Kristoffer Berntsson   Švédsko 177.54 7 11
11 Stefan Lindemann   Německo 176.17 17 8
12 Yannick Ponsero   Francie 172.27 10 13
13 Anton Kovalevski   Ukrajina 172.01 9 15
14 Moris Pfeifhofer   Švýcarsko 163.08 14 16
15 Philipp Tischendorf   Německo 162.94 16 14
16 Andrei Griazev   Rusko 162.23 13 17
17 Igor Macypura   Slovensko 159.61 20 12
18 Sergei Dobrin   Rusko 153.70 15 19
19 Pavel Kaška   Česko 145.89 21 18
20 Przemyslaw Domanski   Polsko 138.67 24 20
21 John Hamer   Velká Británie 136.47 18 21
22 Boris Martinec   Chorvatsko 134.00 19 22
23 Ari-Pekka Nurmenkari   Finsko 128.08 22 23
24 Sergei Kotov   Izrael 124.90 23 24
Nepostoupili
25 Alper Ucar   Turecko 42.16 25
26 Michael Chrolenko   Norsko 42.13 26
27 Manuel Koll   Rakousko 42.00 27
28 Javier Fernandez   Španělsko 41.73 28
29 Adrian Matei   Rumunsko 41.38 29
30 Naiden Borichev   Bulharsko 40.48 30
31 Ivan Blagov   Ázerbájdžán 39.46 31
32 Zoltán Kelemen   Rumunsko 32.70 32


Taneční páryEditovat

* Sportovec Stát Celkové body CD OD FD
1 Isabelle Delobel / Olivier Schoenfelder   Francie 199.47 1 1 2
2 Oksana Domnina / Maxim Shabalin   Rusko 199.16 2 2 1
3 Albena Denkova / Maxim Staviski   Bulharsko 193.73 3 3 3
4 Jana Khokhlova / Sergei Novitski   Rusko 175.76 5 4 4
5 Sinead Kerr / John Kerr   Velká Británie 171.90 6 6 5
6 Federica Faiella / Massimo Scali   Itálie 170.26 4 5 6
7 Kristin Fraser / Igor Lukanin   Ázerbájdžán 157.63 8 9 7
8 Anna Cappellini / Luca Lanotte   Itálie 155.28 9 8 11
9 Pernelle Carron / Mathieu Jost   Francie 152.47 14 10 8
10 Anna Zadorozhniuk / Sergei Verbillo   Ukrajina 149.62 10 12 9
11 Alexandra Zaretski / Roman Zaretski   Izrael 148.05 12 11 12
12 Ekaterina Rubleva / Ivan Shefer   Rusko 147.81 11 13 10
13 Alla Beknazarova / Vladimir Zuev   Ukrajina 138.25 13 14 15
14 Anastasia Grebenkina / Vazgen Azrojan   Arménie 136.32 15 17 14
15 Grethe Gruenberg / Kristian Rand   Estonsko 134.53 20 15 13
16 Nelli Zhiganshina / Alexander Gazsi   Německo 133.20 16 16 16
17 Kamila Hajkova / David Vincour   Česko 127.15 19 19 17
18 Katherine Copely / Deividas Stagniunas   Litva 124.53 21 20 18
19 Barbora Silna / Dmitri Matsjuk   Rakousko 123.56 17 18 23
20 Zsuzsanna Nagy / Gyorgy Elek   Maďarsko 120.23 23 21 20
21 Joanna Budner / Jan Moscicki   Polsko 119.20 22 22 21
22 Nora Von Bergen / David Defazio   Švýcarsko 118.81 24 23 19
23 Phillipa Towler-Green / Phillip Poole   Velká Británie 116.06 18 24 22
WD Nora Hoffmann / Attila Elek   Maďarsko 81.47 7 7
Nepostoupili
25 Nicolette Amie House / Aidas Reklys   Litva 49.63 25 25
26 Christa-Elizabeth Goulakos / Eric Neumann-Aubichon   Řecko 44.73 26 26
27 Evgenia Melnik / Oleg Krupen   Bělorusko 39.54 27 27

ŽenyEditovat

* Sportovec Stát Body celkem SP FS
1 Carolina Kostnerová   Itálie 174.79 2 1
2 Sarah Meierová   Švýcarsko 171.28 1 2
3 Kiira Korpiová   Finsko 151.19 5 4
4 Susanna Pöykiö   Finsko 146.02 7 5
5 Valentina Marchei   Itálie 144.28 12 3
6 Alisa Drei   Finsko 141.90 9 6
7 Elena Sokolova   Rusko 139.71 8 7
8 Elene Gedevanishvili   Gruzie 137.32 3 9
9 Júlia Sebestyén   Maďarsko 136.05 4 10
10 Tuğba Karademir   Turecko 131.00 13 8
11 Alexandra Ievleva   Rusko 126.99 6 14
12 Elena Glebova   Estonsko 126.80 10 12
13 Tamar Katz   Izrael 126.09 11 13
14 Lina Johansson   Švédsko 120.64 15 15
15 Jenna McCorkell   Velká Británie 120.47 20 11
16 Idora Hegel   Chorvatsko 119.96 14 16
17 Anne Sophie Calvez   Francie 116.96 16 17
18 Viktoria Pavuk   Maďarsko 110.98 21 18
19 Kristin Wieczorek   Německo 110.20 23 19
20 Christiane Berger   Německo 109.17 17 22
21 Roxana Luca   Rumunsko 108.34 22 21
22 Anna Jurkiewicz   Polsko 107.31 24 20
23 Radka Bartova  Slovensko 105.12 19 23
24 Irina Movchan   Ukrajina 124.90 18 24
Nepostoupili
25 Alper Ucar   Turecko 42.16 25
26 Michael Chrolenko   Norsko 42.13 26
27 Manuel Koll   Rakousko 42.00 27
28 Javier Fernandez   Španělsko 41.73 28
29 Adrian Matei   Rumunsko 41.38 29
30 Naiden Borichev   Bulharsko 40.48 30
31 Ivan Blagov   Ázerbájdžán 39.46 31
32 Zoltán Kelemen   Rumunsko 32.70 32

ÚčastníciEditovat

Stát Muži Ženy Sportovní dvojice Taneční páry
  Andorra Melissandre Fuentesová
  Arménie Anastasia Grebenkina / Vazgen Azrojan
  Ázerbájdžán Ivan Blagov Kristina Shlobina Ekaterina Sosinova / Fedor Sokolov Kristin Fraser / Igor Lukanin
  Belgie Kevin Van Der Perren Isabelle Pieman
  Bělorusko Sergei Davydov Julia Sheremet Evgenia Melnik / Oleg Krupen
  Bulharsko Naiden Borichev Sonia Radeva Albena Denkova / Maxim Staviski
  Česko Pavel Kaska
Tomas Verner
Ivana Hudziecova Kamila Hajkova / David Vincour
  Estonsko Elena Glebova Diana Rennik / Aleksei Saks Grethe Grünberg / Kristian Rand
  Finsko Ari-Pekka Nurmenkari Alisa Drei
Kiira Korpiová
Susanna Pöykiö
  Francie Brian Joubert
Yannick Ponsero
Alban Preaubert
Anne Sophie Calvez Adeline Canac / Maxima Coia
Marylin Pla / Yannick Bonheur
Isabelle Delobel / Olivier Schoenfelder
Pernelle Carron / Mathieu Jost
  Gruzie Elene Gedevanishvili
  Chorvatsko Boris Martinec Idora Hegel
  Itálie Karel Zelenka Carolina Kostnerová
Valentina Marchei
Laura Magitteri / Ondrej Hotarek Anna Cappellini / Luca Lanotte
Federica Faiella / Massimo Scali
  Izrael Sergei Kotov Tamar Katz Alexandra Zaretski / Roman Zaretski
  Litva Rūta Gajauskaitė Katherine Copely / Deividas Stagniunas
Nicolette Amie House / Aidas Reklys
  Lotyšsko Julia Teplih
  Maďarsko Viktoria Pavuk
Julia Sebestyen
Nora Hoffmann / Attila Elek
Zsuzsanna Nagy / György Elek
  Monako Merovee Ehprem
  Německo Stefan Lindemann
Philipp Tischendorf
Christiane Berger
Kristin Wieczorek
Rebecca Handke / Daniel Wende
Aliona Savchenko / Robin Szolkowy
Mari Vartmann / Florian Just
Nailya Zhiganshina / Alexander Gazsi
  Nizozemsko Karen Venhuizen
  Norsko Michael Chrolenko
  Polsko
(host)
Przemyslaw Domanski Anna Jurkiewicz Dominika Piatkowska / Dmitri Khromin
Dorota Siudek / Mariusz Siudek
Joanna Budner / Jan Moscicki
  Rakousko Manuel Koll Kathrin Freudelsperger Barbora Silna / Dmitri Matsjuk
  Rumunsko Zoltan Kelemen
Adrian Matei
Roxana Luca
  Rusko Sergei Dobrin
Andrei Griazev
Andrei Lutai
Ksenia Doronina
Alexandra Ievleva
Elena Sokolova
Elena Efaieva / Alexei Menshikov
Julia Obertas / Sergei Slavnov
Maria Petrova / Alexei Tikhonov
Oksana Domnina / Maxim Shabalin
Jana Khokhlova / Sergei Novitski
Ekaterina Rubleva / Ivan Shefer
  Řecko Maria-Elena Papasotiriou Christa-Elizabeth Goulakos / Eric Neumann-Aubichon
  Slovensko Igor Macypura Radka Bartova
  Slovinsko Gregor Urbas Teodora Postic
  Srbsko Ksenia Jastsenjski
  Španělsko Javier Fernandez
  Švédsko Kristoffer Berntsson Lina Johansson
  Švýcarsko Jamal Othman
Moris Pfeifhofer
Sarah Meier Nora Von Bergen / David Defazio
  Turecko Alper Ucar Tugba Karademir
  Velká Británie John Hamer Jenna McCorkell Stacey Kemp / David King Sinead Kerr / John Kerr
Phillipa Towler-Green/ Phillip Poole
  Ukrajina Anton Kovalevski Irina Movchan Tatiana Volosozhar / Stanislav Morozov Alla Beknazarova / Vladimir Zuev
Anna Zadorozhniuk / Sergei Verbillo

Externí odkazyEditovat