Mistrovství Československa jednotlivců na klasické ploché dráze 1986

ročník Mistrovství Československa jednotlivců na klasické ploché dráze

Mistrovství Československa jednotlivců na klasické ploché dráze 1986 bylo tvořeno 6 závody.

Mistrovství Československa jednotlivců na klasické ploché dráze 1986
MístoPardubice, Praha, Kopřivnice, Březolupy, Liberec a Slaný
ZeměČeskoslovensko
Datum1986
PředchozíMistrovství Československa jednotlivců na klasické ploché dráze 1985
NásledujícíMistrovství Československa jednotlivců na klasické ploché dráze 1987
Některá data mohou pocházet z datové položky.

ZávodyEditovat

LegendaEditovat

Celkové výsledkyEditovat

Pořadí Jméno Klub Body Body celkem
1. Antonín Kasper Rudá hvězda Praha 85
2. Roman Matoušek Rudá hvězda Praha 72
3. Lubomír Jedek Rudá hvězda Praha 69
4. Stanislav Urban Pardubice 60
5. Petr Kučera Pardubice 53
6. Zdeněk Schneiderwind Rudá hvězda Praha 50
7. Jindřich Dominik Plzeň 48
8. Petr Vandírek Rudá hvězda Praha 45
9. Ladislav Hradecký Slaný 43
10. Jiří Svoboda Rudá hvězda Praha 35
11. Josef Rybář Liberec 30
12. Jan Schinágl Pardubice 24
13. Pavel Karnas Pardubice 23
14. Josef Fejfar Rudá hvězda Praha 17
15. Bohumil Brhel Rudá hvězda Praha 17
16. František Ledecký Rudá hvězda Praha 1

3. závod Kopřivnice - 30. dubna 1986Editovat

Pořadí Jméno Klub Body Body celkem
1. Antonín Kasper Rudá hvězda Praha 14
2. Lubomír Jedek Rudá hvězda Praha 13
3. Zdeněk Schneiderwind Rudá hvězda Praha 11
4. Roman Matoušek Rudá hvězda Praha 11
5. Petr Vandírek Rudá hvězda Praha 10
6. Stanislav Urban Pardubice 10
7. Petr Kučera Pardubice 10
8. Jan Schinágl Pardubice 10
9. Jindřich Dominik Plzeň 9
10. Jiří Svoboda Rudá hvězda Praha 6
11. Ladislav Hradecký Slaný 4
12. Josef Fejfar Rudá hvězda Praha 4
13. Bohumil Brhel Rudá hvězda Praha 3
14. Josef Rybář Liberec 2

4. závod Březolupy - 1. května 1986Editovat

Pořadí Jméno Klub Body Body celkem
1. (11) Roman Matoušek Rudá hvězda Praha 2,3,3,3,3 14
2. (2) Antonín Kasper Rudá hvězda Praha 3,1,3,2,3 12+3
3. (7) Petr Kučera Pardubice 3,2,2,3,2 12+2
4. (13) Petr Vandírek Rudá hvězda Praha 1,3,3,1,2 10
5. (3) Ladislav Hradecký Slaný 2,1,0,3,3 9
6. (8) Zdeněk Schneiderwind Rudá hvězda Praha 0,2,3,0,3 8
7. (10) Stanislav Urban Pardubice 3,2,0,1,2 8
8. (14) Josef Rybář Liberec 2,3,1,1,1 8
9. (5) Lubomír Jedek Rudá hvězda Praha 2,2,ef,2,2 8
10. (4) Bohumil Brhel Rudá hvězda Praha 0,3,1,3,f 7
11. (9) Jindřich Dominik Plzeň 1,1,2,2,1 7
12. (1) Pavel Růžička Pardubice 1,0,1,2,1 5
13. (15) Jiří Svoboda Rudá hvězda Praha 3,0,ef,0,0 3
14. (16) Jan Schinágl Pardubice 0,1,2,0,0 3
15. (6) Josef Fejfar Rudá hvězda Praha 1,0,0,1,1 3
16. (12) Jaroslav Gavenda 0,-,-,-,- 0
R. (17) Stanislav Kura 0,2,0,0 2

Externí odkazyEditovat