Otevřít hlavní menu

Hokejové divize 1946/1947

ročník Hokejových divizí

Systém soutěžeEditovat

Soutěž se skládala ze 14 skupin po 6 účastnících. Ve skupinách se všech 6 klubů utkalo každý s každým (celkem 5 kol). Vítězové jednotlivých skupin se následně utkaly v kvalifikaci o postup do Státní ligy.


Středočeská divize - skupina AEditovat

Poř. Tým Z V R P VB OB B
1. SK Slavia 5 4 1 0 40 21 9
2. SK Zbraslav 5 3 1 1 38 28 7
3. SK Smíchov 5 3 0 2 22 23 6
4. HC Roudnice nad Labem 5 2 0 3 17 23 4
5. SK Unhošť 5 1 0 4 23 34 2
6. HC Lány 5 1 0 4 20 31 2

Středočeská divize - skupina BEditovat

Poř. Tým Z V R P VB OB B
1. SSC Říčany 5 5 0 0 41 13 10
2. AFK Kolín 5 3 0 2 25 20 6
3. Sokol Čelákovice 5 2 1 2 14 22 5
4. SK Velké Popovice 5 2 0 3 25 14 4
5. LTC Uhříněves 5 2 0 3 23 31 4
6. HC Pátek 5 0 1 4 8 33 1

Západočeská divize - skupina AEditovat

Poř. Tým Z V R P VB OB B
1. SK Čechie Louny 5 5 0 0 36 17 10
2. AC Osek 5 3 0 2 31 18 6
3. HC Holoubkov 5 3 0 2 30 20 6
4. LTC Ústí nad Labem 5 2 0 3 25 31 4
5. SK Rokycany 5 2 0 3 18 33 4
6. Slavia Karlovy Vary 5 0 0 5 7 28 0

Západočeská divize - skupina BEditovat

Poř. Tým Z V R P VB OB B
1. SK Felbabka 5 4 0 1 35 15 9
2. ČASK Písek 5 3 0 2 23 24 6
3. VK Rožmitál pod Třemšínem 5 2 0 3 27 28 4
4. AFK Blatná 5 2 0 3 32 33 4
5. SK Milevsko 5 2 0 3 20 26 4
6. SK Osov 5 2 0 3 23 36 0

Východodočeská divize - skupina AEditovat

Poř. Tým Z V R P VB OB B
1. BK Havlíčkův Brod 5 5 0 0 35 18 10
2. LTC Pardubice 5 2 2 1 42 23 6
3. DSK Třebíč 5 3 0 2 40 32 6
4. AFK Svítkov 5 2 1 2 36 29 5
5. HC Pelhřimov 5 1 1 3 28 36 3
6. AFK Přelouč 5 0 0 5 15 58 0

Východodočeská divize - skupina BEditovat

Poř. Tým Z V R P VB OB B
1. Dolnobousovský SK 5 3 1 1 19 10 7
2. SK Meteor Svobodné Dvory 5 3 1 1 17 12 7
3. BK Mladá Boleslav 5 2 1 2 27 19 5
4. Stadion Jaroměř 5 2 0 3 20 28 4
5. SK Týniště nad Orlicí 5 2 0 3 13 25 4
6. SK Jičín 5 1 1 3 20 22 3

Moravskoslezská divize - skupina AEditovat

Poř. Tým Z V R P VB OB B
1. SK Prostějov 5 4 1 0 31 9 9
2. SK Přerov 5 3 1 1 16 17 7
3. Čechie VII Ostrava 5 1 3 1 22 25 5
4. SK Vítkovické železárny 5 2 0 3 19 21 4
5. SK Křelov 5 1 2 2 19 27 4
6. SK Ostravská Slavia 5 0 1 4 12 20 1

Moravskoslezská divize - skupina BEditovat

Poř. Tým Z V R P VB OB B
1. SK Královo Pole 5 5 0 0 50 13 10
2. HC Černá Hora 5 3 1 1 27 23 7
3. SK Viktoria Uherský Ostroh 5 3 0 2 38 20 6
4. Staroměstský SK 5 1 2 2 17 25 4
5. SK Židenice 5 1 1 3 21 32 3
6. HC Veselí nad Moravou 5 0 0 5 23 63 0

Slovenské divizeEditovat

Tabulka nezjištěny, vítězi jednotlivých skupin se stali:

Kvalifikace o Státní liguEditovat

Středočeská divizeEditovat

Divize českého venkovaEditovat

Moravskoslezská divizeEditovat

Slovenská divizeEditovat

Celkovým vítězem se stalo mužstvo ŠK Banská Bystrica

Týmy SSC Říčany, BK Havlíčkův Brod, SK Prostějov a ŠK Banská Bystrica postoupily do Státní ligy

Externí odkazyEditovat

ReferenceEditovat